gdzie załozyc gaz

porady i pomoce
darekd

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

gdzie załozyc gaz

#1

Nieprzeczytany post autor: darekd »

witeczka wszystkim

mam tkie pytanko mam zamiar załozyc gaziorek do asterki f i chciałem sie dowiedziec gdzie w RZESZOWIE sie opłaca zakładac gaz zeby potem nie było jakis problemów?? :m :D

mAuZeR

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: mAuZeR »

wogole sie nie oplaca zakladac gazu :) a problemy beda zawsze :D
[External Link Removed for Guests]

xkorespondent

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: xkorespondent »

ja zawsze byłem przeciwnikiem instalacji gazowych, ale jak kupiłem moją efke to zacząłem się zastanawiać nad instalacją LPG. Mam kolegę co zajmuję się mechaniką samochodową i zakłada między innymi instalacje gazowe. Po długich przekonywaniach, że jak się dobrze zrobi gaz to będzie wszystko chodziło tak jak powinno zdecydowałem się na LPG i nie żałuję, śmiga się o wiele taniej, utraty na mocy w normalnych warunkach nie zauważam, jedynie przy osiągnięciu maksymalnej prędkości (na LPG 191km/h, na benz. 198km/h - mierzone na GPS) Jak dla mnie to i tak niewielka różnica. Zaś jeżeli chodzi o spalanie to przy raczej delikatnej jeździe po mieście na samej benzynie mi wychodziło 7,9, a teraz mam około 8,5
teraz na zimę gazu troszkę mniej pali, ale za to po rozruchu dłużej na benzynie jedzie.

niestety warsztat w którym montowałem LPG (KFAS SYSTEM) znajduje się w Jaworznie na ul. Zdrowia 18, tel. 698629709, a więc chyba troszkę za daleko od Rzeszowa:(

ODPOWIEDZ