jaka instalacja do astry f 1.4 i astry g 1.6?

porady i pomoce
Awatar użytkownika
kank

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2008, 14:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

jaka instalacja do astry f 1.4 i astry g 1.6?

#1

Nieprzeczytany post autor: kank »

Witam,

Jestem posiadaczem astry f 1.4i (60KM) z 94r. Autko przez 3 lata jezdzilo super, pali jakies 7l w lecie a 8l w zimie.
Chce kupić teraz astre g 1.6 8v, a moje dotychczasowe auto odziedziczy mama :) z uwagi na obecna cene paliwa tato chce jej zalozyc instalacje gazowa,
mam pytanie: jakiej firmy instalacje polecacie i jaki ok. bedzie to koszt?

Korzystając z poruszonego tematu chce zadac drugie pytanie:
Na forach wyczytalem ze astra g 1.6 8v 75 KM to jedno z najlepszych aut pod "gaz" i głeboko zastanawiam sie nad zalozeniem do niej gazu, tu tez chciałbym wiedziec jaka instalacja byla by najlepsza?

z gory dzieki za odpowiedzi

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: dresat »

Mój faworyt to Elpigaz: [External Link Removed for Guests]
myśleć...też bym umiał!

misiek775

Astro-maniak
Posty: 235
Rejestracja: 21 kwie 2008, 9:30
Imię: Michal
Auto: Opel Astra F
Silnik: x16szr + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Wielgie / Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: misiek775 »

Do jednej i drugiej trzeba założyć 2 generację, na jakich gratach? To zależy od portfela.
Jesli kupiłbyś Astre z 1,6 8v 86 (chyba) to już lepiej sekwencyjny wtrysk założyć.
LPG CHARGED

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: hoses »

kank pisze:Na forach wyczytalem ze astra g 1.6 8v 75 KM to jedno z najlepszych aut pod "gaz" i głeboko zastanawiam sie nad zalozeniem do niej gazu, tu tez chciałbym wiedziec jaka instalacja byla by najlepsza?i
W zasadzie każda II generacji założona przez fachowca. Ja wychodzę tylko z takiego założenia, że lepiej jest zakładać to co jest popularne bo łatwiej nawet znaleźć informacje na forach. Osobiście mam ten silnik i u mnie siedzi parownik BRC Tecno 70kW i sterownik Autronic Al-700. Jak narazie prawie rok i żadnych problemów.
Szczerze to nie ma się nad czym zastanawiać bo każdy miesiąc to oszczędność. Ja w zeszłym roku też się zastanawiałem bo doświadczenia z poprzednimi autami wyleczyły mnie z LPG na długie lata, ale zaryzykowałem i nie żałuję.

ODPOWIEDZ