LPG Szczecin

porady i pomoce
nemo161

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 23 sty 2007, 16:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

LPG Szczecin

#1

Nieprzeczytany post autor: nemo161 »

Witam mam astrę 1.6 i 75 KM silnik to X16SZR w wersji nadwoziowej kombi proszę czy ktoś może polecić mi warsztat w Szczecinie który naprawdę się zna na rzeczy w montażu lpg do tej wersji silnikowej.Może ktoś montował z was doradzi mi w pewnych aspektach,nigdy nie miałem auta na gaz.
Z góry dziękuję za dobre rady.

adnim

Astro-maniak
Posty: 460
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:44
Imię: Piotr
Auto: Opel Astra H kombi 2007/8
Silnik: Z19DTL 137PS 328Nm
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

#2

Nieprzeczytany post autor: adnim »

Nie wiem czy juz zagazowałes , ale jesli nie to szerokim łukiem omijaj PIĄTKA !!! Chłopaki robią tam popyline , montowałem u nich jakies 2-3 lata temu sekwencje : nie dosc że zle to wszytko zmontowali , auto cały czas gasło itp , to jeszcze kompa od instalacji popdpieli pod cewke wysokiego napiecie . CO spowodowało spaleniem sie centralki ( koszt 500 zł ). Po kilkunastu odwiedzinach tych pseudoszpeców w koncu jakos to zgrali --- ale to po moich wskazówkach !!! .

scrapy9999

ex-Staff
Posty: 275
Rejestracja: 17 paź 2008, 13:06
Imię: Tomek
Auto: Astra G Kombi
Silnik: Y20DTH
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard szczeciński

#3

Nieprzeczytany post autor: scrapy9999 »

Troszkę nie w tym dziale napisałeś ale dobra ( trzeba było walić na regionalny). U nas chłopaki chwalili SPAUTO
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
mk777

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 mar 2014, 22:58
Auto: astra h
Silnik: 16xer
Województwo: zachodniopomorskie

#4

Nieprzeczytany post autor: mk777 »

adnim pisze:Nie wiem czy juz zagazowałes , ale jesli nie to szerokim łukiem omijaj PIĄTKA !!! Chłopaki robią tam popyline , montowałem u nich jakies 2-3 lata temu sekwencje : nie dosc że zle to wszytko zmontowali , auto cały czas gasło itp , to jeszcze kompa od instalacji popdpieli pod cewke wysokiego napiecie . CO spowodowało spaleniem sie centralki ( koszt 500 zł ). Po kilkunastu odwiedzinach tych pseudoszpeców w koncu jakos to zgrali --- ale to po moich wskazówkach !!! .

Wiem, że temat mocno stary. Ja mam gaz w Vectrze B zamontowany u nich w 2007 roku. Przebieg na gazie ponad 90 tyś km. Nie miałem żadnych, nawet najmniejszych problemów :o

Awatar użytkownika
pablo76

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2017, 18:14
Auto: Opel Astra J 2014
Silnik: 1.6 T 180 KM
Województwo: zachodniopomorskie

#5

Nieprzeczytany post autor: pablo76 »

Witam na forum,
podbijam ten temat bo szukam gdzie w Szczecinie najlepiej zagazowac moją Opel Astra J 1.6 T 180 KM 2014 sedan skrzynia ręczna? Najbliżej z mojego domu mam do autkogaz na wernyhory 17 - [External Link Removed for Guests] i chce znaleźć kogoś kto u nich takie samo auto gazował. Nie mam zamiaru wnikać w podzespoły i samemu konfigurować zestaw. Chce po prostu zlecić komuś kto się na tym zna, wszystko skonfiguruje i będę jeździł bez problemów. W autkogaz mówią , że robili dużo tych silników i ogólnie dużo robią każdego miesiąca opli, ale chcę jeszcze sprawdzić u kogoś kto u nich robił montaż :)
Ostatnio zmieniony 25 paź 2017, 13:47 przez pablo76, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3680
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#6

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Tylko Neptun Autogaz Koszalin. Masa ludzi ze Szczecina, ogólnie z Zach-Pom I Pomorskiego zakłada u nich instalacje. Niestety ale w naszych rejonach nie ma profesjonalnego zakładu LPG. Nie ma zakładu która ma tylko pozytywne opinie. Zakładałem u nich rok temu w Kombiaku i 2 tygodnie temu w GTC. Warto odwiedzić tez ich Facebook

[External Link Removed for Guests]

Ytek

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2016, 20:39
Imię: Andrzej
Auto: Astra J
Silnik: A14NET
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

#7

Nieprzeczytany post autor: Ytek »

Ja zagazowałem Astrę na Dąbrowskiego 1. Nie polecam. Długo zastanawiałem się nad pojechaniem do Neptuna do Koszalina i żałuję że tego nie zrobiłem. Wernychory też nie polecam, kolegi cytryna po zamontowaniu tam instalacji nie przeszła przeglądu u diagnosty.
Na temat Neptuna słyszałem dużo dobrych opinii. Natomiast mam problem ze wskazaniem najlepszego warsztatu w Szczecinie.

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3680
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#8

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Kod: Zaznacz cały

Natomiast mam problem ze wskazaniem najlepszego warsztatu w Szczecinie.
Nie ma sensu, nawet najlepszy zakład w ZS nie ma podejścia do Neptuna. Na razie jest to jedyny PROFESJONALNY zakład LPG w naszym województwie
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, 12:33 przez nismo, łącznie zmieniany 1 raz.

malcin822

Astro-maniak
Posty: 863
Rejestracja: 07 maja 2016, 12:38
Imię: marcin
Auto: astra G
Silnik: Z18XE+lpg
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 159 razy
Pomocny: 2 razy

#9

Nieprzeczytany post autor: malcin822 »

a np.w Choszcznie?Masz tam jakies 89km.Zaklad na F.Jakies opinie?

Awatar użytkownika
nismo

Astro-maniak
Posty: 3680
Rejestracja: 14 sty 2011, 14:53
Imię: Michał
Auto: Astra J HB & Astra H Kombi
Silnik: b14net & z18xe
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 143 razy

#10

Nieprzeczytany post autor: nismo »

Ja mieszkam w Choszcznie ;) Zakład o którym mówisz zakłada w golfie 4 odwrotnie łożyska. Szkoda komentować tylko omijać szerokim łukiem

ODPOWIEDZ