Brak reakcji włacznika

porady i pomoce
kubekg

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 24 sie 2007, 14:58
Imię: Grzegorz
Auto: Opel Astra F
Silnik: C16 NZ
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

Brak reakcji włacznika

#1

Nieprzeczytany post autor: kubekg »

Witam. Zaczna od razu co sie dziaje tj. w temacie nie chce przełaczyc sie na gaz otóz jest brak reakcji włacznika nie pala sie diody na wskazniku. Na butli zas diody sie palą. Czytałem ze moze to byc centralka sterujaca mam BINGO S4 ale jakby była padnieta to chyba nie paliłyby sie diody tez na butli tak jak na wskazniku. Szukałem bezpeicznika znalałem go w kabinie po stronie pasażera 10A i przekaznik 12v 30/40A na przekażniku "końcówka nr 30 i 87 jest napiecie 0.3v. Moze byc to sam włacznik czy jednak jest to centralka sterujaca. Czy jest mozliwosc jakims "domowym" sposobem sprawdzic te centralke? Pzdr 8-)

kwitek153

Astro-maniak
Posty: 207
Rejestracja: 15 sie 2011, 22:15
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra GSI
Silnik: C20NE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy

#2

Nieprzeczytany post autor: kwitek153 »

Może podjedz do gazownika i użyczy Ci na chwile przełącznik i zobaczysz czy jest w tym problem albo próbuj jakoś na krótko
GSI :)))))))
[External Link Removed for Guests]

kubekg

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 24 sie 2007, 14:58
Imię: Grzegorz
Auto: Opel Astra F
Silnik: C16 NZ
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kubekg »

Witam. Przyczyna znaleziona. Okazało sie zbyt proste jak wygladało. Okazło sie ze to bezpieczniki. Niestety były one zakamuflowane taśma "szkotem" dlatego nie mogłem ich zlokalizowac. Po odlejeniu ich od razu jeden bezpiecznik rozsypał sie a drugi mogłem wydłubywac pokryte były białym-szarym proszkiem. Troche WD-40 i nowe bezpieczniki i hula. dzikeuje wszyskim za "help". pozdrawiam. Temat uważam za zamkniety.

ODPOWIEDZ