BLOS Astra F Gsi ?

porady i pomoce
Gość

BLOS Astra F Gsi ?

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam, Mam takie pytanie czy ktos ma zalozonego BLOSA w astrze Gsi 8V ?? jak tak to prosze o jakies opinie.
Pozdrawiam

Taktownie

Astro-maniak
Posty: 367
Rejestracja: 27 cze 2007, 16:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nidzica
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Taktownie »

ja mam w bmce. Pali bardzo duuuzo, jezdzi słabo i strzela.. Nie wiem jak bedzie w oplu, ale napewno lepiej :] Ogolnie opinie na temat blosa sa okej, bo jest to mechaniczne urzadzenie ktore dawkuje gaz i powietrze zawsze w tej smaje proporcji wiec nei ma mozliwosci strzalu, no i nie ma tej glupiej zwezki na dolocie, ktora daje mixer i autko lepiej chodzi na benzynie.

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Blos trochę kosztuje, może lepiej mixer strumieniowy po małych modyfikacjach?

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Taktownie, zapewne masz za maly parownik, kup np AT90E o odpowiedniej wydajnosci, bedzie Ci palil mniej i nie będzie strzelał.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

No przydało by sie zeby palil mniej heh , po miescie ok.14 i to spokojna jazda a rajdowa 19 hehe ;) w sumie to 2,0 115KM to pewnie normalne ze tyle pali

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#6

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

14 czy to duzo?
Może i dużo, mi corsa pali 11 na mieście przy normalnej jeździe(co się rzadko zdarza :mrgreen: )
A do dynamicznej jazdy używam benzyny :mrgreen: , ale też pali 11 :mrgreen:

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

moje c20xe pali na blosie 11 litrow gazu mieszana jazda, wiec blos jak najbardziej u mnie sie sprawdza i nie czuc braku mocy, ciagnie rowno przez cala skale obrotow:-) jak dla mnie to dobre rozwiazanie ale nie wiem jak by to bylo w 8v

ODPOWIEDZ