Jaki zbiornik LPG -Astra G

porady i pomoce
ss11

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 22 mar 2008, 18:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Jaki zbiornik LPG -Astra G

#1

Nieprzeczytany post autor: ss11 »

Witam serdecznie zakładam gaz i butla idzie w koło. Gazownik bez pomiaru powiedział butla 600x200. Po przyjechaniu do domu wyjołem koło zapasowe i zmierzyłem je ma wymiary 615x235. Szukałem na necie i znalazłem że są butle o wymiarzch 600x230 i 630x200 albo 600x225. Zastanawiam się czy to było lenistwo gazownika, rutyna czy ma taką butle i chce mi ja wcisnąć. W związku z tym chciałbym zapytać o jakich wymiarach macie butle w swoich samochodach. Interesuje mnie tylko zbiornik w koło ASTRA II kombi.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz .

Nikkon

Astro-maniak
Posty: 240
Rejestracja: 16 cze 2007, 0:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nikkon »

U mnie jest taki jak Ci powiedział 600x200 tak mam napisane w papierach od zbiornika, więc myślę że nie chce Cie obuc tylko takie sa standartowe wzmiary
Wszystkie kobiety są takie same
Miły wieczór, namiętna noc, szalony poranek Ale one zawsze, zawsze muszą to zepsuć, muszą to powiedzieć
"Boże, co my robimy, przecież Ty masz żonę"

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: dresat »

ss11, Ale z czego frustracja? Wymiary, które podał Ci gazownik dają prawie płaską podłogę i to jest dobre. Chcesz mieć zbiornik większy? :shock:
myśleć...też bym umiał!

ss11

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 22 mar 2008, 18:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ss11 »

Nikkon pisze:U mnie jest taki jak Ci powiedział 600x200 tak mam napisane w papierach od zbiornika, więc myślę że nie chce Cie obuc tylko takie sa standartowe wzmiary
A czy zmieścił by się wyższy ? np 600x225 Tak aby zamknąć pokrywe od koła ? Jeśli mógłbyś sprawdzić kładąć jakąś podkładkę czy klucz byłbym ci bardzo wdzięczny za test i odpowiedz!

[ Dodano: 2008-03-28, 15:08 ]
Dla zainteresowanych którzy myślą o montażu : zmieścił się 6300X200 pojemność 48L Pokrywa koła zapasowego (metalowa blacha) jest lekko wygięta na środku (wzmocnienie poprzeczne) ale dała się zamknąć i w niczym nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ