jaka instalacia lpg do turbo

porady i pomoce
dziubas

Astro-maniak
Posty: 117
Rejestracja: 16 kwie 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#61

Nieprzeczytany post autor: dziubas »

dersat jak nie wiesz o co chodzi to po co ciągniesz jakies wątki ja tylko napisałem, apropo tego ze zyasz komus sprawe ze ma jakies autko i niby nie ma na wache pozdro i nie pisz nic na moj temat wiecej bo szkoda mi czasu aby tobie na takie pierdoły odpisywac wole go spedzic na stacji benzynowej tankując lpg do siebie pozdro

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#62

Nieprzeczytany post autor: dresat »

dziubas, I wzajemnie Kolego...i wzajemnie. Ale nad pisaniem postów możesz popracować, bo prawie tłumacz "z gdańskiego na poznańskie" by się przydał. :P
myśleć...też bym umiał!

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#63

Nieprzeczytany post autor: wencik »

[External Link Removed for Guests]

:) a one chyba mają turbinę - i seryjnie wychodzą z "gazem"
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#64

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

wencik pisze:a one chyba mają turbinę - i seryjnie wychodzą z "gazem"
ale instyalacja gazowa nie jest dokladana a już od samego początku wszystko do gazu jest przystosowane... :> taka jest różnica :>

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#65

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

JunioR, ale bez przesady z tym że silnik jest czy nie jest do czegoś przystosowany , no może ma to różnicę , ale nie aż taką ... tak jak pisałem wcześniej niech Ci przejedzie te 20 000 mniej niż taki który jeździ na benzynie .. aż tak wielka różnica ?? i tak go sprzedasz zanim umrze,więc o co chodzi? poza tym chyba w większości mówimy o założeniu 4 gen. która jest na prawdę dobrym rozwiązaniem ... nie chce tutaj pisać jaki to gaz jest cudowny itp .. bo tak nie jest ! i nie mam zamiaru komuś czegoś udowadniać na siłę , ale zamiast się sprzeczać ze "lpg to obciach" co po nie którzy mogliby obiektywniej popatrzyć na temat gazu , a nie że np nigdy nie będę miał 3,0 bo musiałbym jeździć na gazie a to wiocha... takie podejście jest śmieszne ;)
==========82%===========

Wojtek0604

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 20 sty 2008, 17:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

#66

Nieprzeczytany post autor: Wojtek0604 »

Dla ciekawych. Zalozylem gas do mojej astry zrobilem ponad 30tys km. i zgadnijcie .
Chodzi ,i si nic nie rozlecialo,moze troche slabsze jest ale tu gdzie mieszkam LPG to 0,40centow a benzyna ponad 1,30 euro. Wiec popylam sobie 200 paczki po autostradzie i nie mysle ile to mnie kosztoje.

Firek

Astro-maniak
Posty: 121
Rejestracja: 12 lis 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#67

Nieprzeczytany post autor: Firek »

Wojtek tak trzymac i szerokości:)
Marysia co do tego że na LPG nie ma wzrostu mocy to proponuje poczytac o V generacji gazu- czyli o wtrysku fazy ciekłej. Po pierwsze przyrost mocy, po drugie poprawa bilansu cieplnego silnika(wtryskiwany Lpg jeszcze w postaci ciekłej ma -35 stopni)
Pozdro 4all:) ;)

Krzywy

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 01 sie 2008, 3:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: elbląg
Kontakt:

#68

Nieprzeczytany post autor: Krzywy »

W koncu odezwali sie ci co z gazem zyja w zgodzie ;] tak czytam ten temat i polowa osob wypowiadajaca sie czytala temat po lebkach i chyba co druga linijke piszac 10 raz ta sama bzdure. Mam efke c18xe na gazie sekwencji ktory naprawde nie kosztowal 4000zl (do v8 moze....) i z reszta roczny zarobek w roku przy mojej jezdzie wychodzi ok 5000zl gdzie na gaz na poczatek trzeba dac 2500zl pozniej przeglad 70zl i to wszystko w pierwszym roku exploatacji, w tastepnym znow 70zl i powiedzmy z duzym marginesem 100zl za konserwacje instalacji :) to dalej mamy ponad 4000zl przy rocznym przebiegu 20 tys.

Dziekuje za uwage ;]

[External Link Removed for Guests] pozniej fajnie sie patrzy na swoje wydatki kiedy inni pakuja setki zlotych miesiecznie i ciagle marudza ze na bene nie maja ;]

ODPOWIEDZ