GSI 2.016V vs. GSI 2.0 8V

testy i porównania
Matyjas

Astro-maniak
Posty: 72
Rejestracja: 28 paź 2007, 20:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: Matyjas »

mariusz.lg pisze:Tylko teraz który silnik 2,0 w tym modelu jest najlepszy i bezawaryjny i zarazem ekonomiczny.
Bezawaryjne i ekonomiczne są obydwa. Tylko niedbalstwo może doprowadzić szybciej do awarii XE niż NE i wówczas koszta są wyższe. Dbasz - jeździsz. Proste.

mariusz.lg

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2008, 17:51
Imię: Mariusz
Auto: astra F gsi, honda accordi fiat 126
Silnik: c18xe
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: wejherowo
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: mariusz.lg »

ok ale co słyszałem to chyba 16 v są lepsze i dynamiczniejsze a spalanie stosunkowo to same.Chcę sobie taką kupić ale lepiej najpierw doradzić się kogoś :)kto się zna i ma jakieś tam pojęcie.mam astre 1,4 najwyższy czsas zmienić na coś mocniejszego i zarazem nie drogiego.
tup tup

niski

Astro-maniak
Posty: 121
Rejestracja: 06 lis 2007, 20:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: niski »

mariusz.lg pisze:ale co słyszałem to chyba 16 v są lepsze i dynamiczniejsze a spalanie stosunkowo to same
plotki ;) nie wiem co tam było wcześniej pisane w postach ;) ale

8V jest bezkolizyjny
16V jest kolizyjny

poza tym różnią sie charakterystyka inaczej przebiega wykres momentu dla 8V a inaczej dla 16V bo same konie nie jeżdżą! zależy co chcesz i do czego Ci potrzebne auto :) ja na swoim miejscu nad c20xe bym sie poważnie zastanowił na twoim miejscu jeśli piszesz o bezawaryjności itp... silnik zapierdziela co kusi ale 2.0 8V da sie bardzo fajnie zrobić naprawdę niewielkim kosztem i tez będzie zapierdzielał :)
Obrazek

mariusz.lg

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2008, 17:51
Imię: Mariusz
Auto: astra F gsi, honda accordi fiat 126
Silnik: c18xe
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: wejherowo
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: mariusz.lg »

hmm szczerze mówiąc to kusi mnie na 16 v :) ale mówisz ,że mogę mieć z nim problem.Ale może jak by się normalnie nim jeżdziło nie szalało na żywca nie katowalo to chyba by sie nie miało co psuć :roll: .A auto to wiadomo do szpanu by było troche no i np.stoimy na światłach to już bym ostatni nie ruszał hi hi.
tup tup

Aro

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2007, 10:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: Aro »

Witam po długiej przerwie (awaria kompa :( )
Latałem szukałem, a tu pod nosem była taka jedna :lol: no i w środę stałem się posiadaczem GSI C20NE.
Też zastanawiałem się nad C20XE ale jak sie przejechałem tą to stwierdzam że tyle mi wystarczy. No po prostu rewelka :lol: o tym marzyłem
Zap.... jak zła,pogonić jakieś nowsze fury to dla niej żaden problem.
a spalanie jak na razie około 10l. (a wiadomo że na początku to każdy chce przycisnąć)
Strach pomyśleć co wyprawia C20XE :mrgreen:
Mówisz mariusz.lg, że się wachasz ja też się wachałem, trafiła się C20NE i jestem zadowolony.

mariusz.lg

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2008, 17:51
Imię: Mariusz
Auto: astra F gsi, honda accordi fiat 126
Silnik: c18xe
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: wejherowo
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: mariusz.lg »

tylko teraz dostać taką w miarę jeszcze do jechania to też trzeba mieć farta bo pewnie gsi dostają po garach od swoich właścicieli nie mówie że każdych ale większość pewnie jest dobita .Ale inne auta tak jak audi A4 golf gti i inne umywają się to musi być piękne uczucie :D .Normalnie jestem już chory na nią jeszcze troche popisze to już całkiem na youtube oglądałem normalnie petarda :) .
tup tup

Aro

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2007, 10:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: Aro »

Jak chcesz to ja dam Ci namiary na GSI które prawie kupiłem, i jak bym nie kupił tej to wziąłbym tamtą, chłopak wstrzymał sie ze sprzedażą z przyczyn losowych. Ale jak ostatnio rozmawialiśmy to znowu ją wystawia. A sprzedaje bo chce disla i nie wygląda na rzeźnika :D

mariusz.lg

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2008, 17:51
Imię: Mariusz
Auto: astra F gsi, honda accordi fiat 126
Silnik: c18xe
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: wejherowo
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: mariusz.lg »

Ile za nią chce i skąd jest wogóle?

Aro

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2007, 10:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: Aro »

Więcej szczegółów na PW Ci wyśle ;)

mariusz.lg

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2008, 17:51
Imię: Mariusz
Auto: astra F gsi, honda accordi fiat 126
Silnik: c18xe
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: wejherowo
Kontakt:

#40

Nieprzeczytany post autor: mariusz.lg »

Dzięki wielkie za informacje i poświęcenie czasu pozdro.Jednak są tu porządni ludzie :) z którymi można popisać i doradzić się co i jak ;)
tup tup

ODPOWIEDZ