Astra Bertone i Twardy dach...

testy i porównania
Gość

Astra Bertone i Twardy dach...

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam ! Mam pytanie, czy spotkał się ktoś z twardym dachem do astry Cabrio bertone ? Da się takie coś zrobić ? ;]

Pozdrawiam ! :)

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Ja sie nie spotkalem, ale zrobic da sie jak najbardziej ;) Potrzebujesz "tylko"....wyciac dach z innej astry,zamontowac silowniki,zawiasy,rozwiazac kwestie zaczepow, systemu chowania,zasilania,uszczelnienia...i pewnie czegos jeszcze :mrgreen: Ale wszystko da sie zrobic :mrgreen:
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ja też się nie spotkałem z takim czymś na żywo, ale na forum [External Link Removed for Guests] , ktoś kiedyś robił dachy z laminatu do różnych aut, nie pamiętam czy były też dachy do Astry. Taki zabieg byłby prostszy, gdyby istniała wersja coupe astry f, wtedy rzeczywiście można byłoby zrobić tak jak pisze Marys.
Łatwiej moim zdaniem jest przerobić auto z zamkniętym nadwoziem na cabrio niż odwrotnie, w internecie można znaleźć zdjęcia Calibry Cabrio, Corrado Cabrio, kilka takich aut można podobno spotkać w Niemczech.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ale ładnie by wyglądała taka asterka bertone z twardym daszkiem ;) nawet nie musiałby sie składać ;)

sebool

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zagórze
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sebool »

Znalazlem foto jak wyglada Cali Cabrio i jestem pod ogromnym wrazeniem

[External Link Removed for Guests]

Sorry za OT

wilku555

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2009, 22:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: wilku555 »

widzialem te fotki i ze ladnie wyglada Cali w cabrio... :)
co do twardego dachu to chetnie sam bym sobie zaadaptowal dach z laminatu do swojej Bety... :D linia boczna bylaby wprost przecudna ... :D

Awatar użytkownika
julita74

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2012, 12:40
Imię: Julita
Auto: opel astra 2 cabrio bertone
Silnik: 1.8
Województwo: wielkopolskie

#7

Nieprzeczytany post autor: julita74 »

Witam wszystkich serdecznie!!!od niedawna mam bertonkę i mam kilka pytań:czym najlepiej impregnować dach przed zimą?gdzie mogę dostać tylną listwę tą na bagażniku<chromowana>Dziękuję i pozdrawiam gorąco!!!Julita!!!

Awatar użytkownika
SpaceMan

Astro-maniak
Posty: 1845
Rejestracja: 13 maja 2012, 21:43
Imię: Patryk
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: Z20LET
Województwo: opolskie

#8

Nieprzeczytany post autor: SpaceMan »

Co do dachu, to masz różnego rodzaju środki. Jeżeli chodzi o chromowaną listwę, to pozostają Ci różnego rodzaju, szroty, giełdy, allegro, ebay jak masz dużo $$ to ASO ;)
[center][External Link Removed for Guests][/center]

ODPOWIEDZ