Astra F Sedan

testy i porównania
Baron

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 29 paź 2007, 9:06
Imię: Grzesiek
Auto: Opel
Silnik: Z19DTH
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Baron »

silnik spoko...zegary ok...felga - ładna...całokształt do bani...qrwa to jest wiejski tuning!...może właściciel się starał ale nie wyszło...nie chce krytykować dlatego powiem tak..."nie w moim guście"

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Obał pisze:Napewno nie jezdzi po katowicach a troche tysięcy po nich nabiłem i nigdy jej nie widziałem :mrgreen:
Czy to znaczy że wiesz na bank że mijałeś i widziałeś każde auto które jeździ bądź jeździło po Katowicach :?: A mnie kiedyś widziałeś w katowicach oprócz spotów :?: ;)

Co do astry z gazety to może i właściciel sie starał i włożył w nią troche kasy (jak zresztą większość z nas w swoje bryczki) ale autko raczej nie ma w sobie nic niezwykłego żeby pokazywać je w tym czasopiśmie ... takie moje zdanie 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#13

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Ładna asia,ale ten spojler z tyłu to obciach.Ogólnie dobrze zrobione,dużo czasu i roboty
Fuck LPG

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#14

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

olaficek pisze:dużo czasu i roboty
Nie wiemy ile czasu poświęcił właściciel, aby doprowadzić Asię w taki stan. Na pewno tego czasu było dużo, ale wydaje mi się, że efekt mógłby być lepszy.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Szegi pisze:Nie wiemy ile czasu poświęcił właściciel, aby doprowadzić Asię w taki stan.
Wg mnie ?? 10 min nad tym wszystkim myslal a potem zabral sie z panem zdzisiem do dlubania :/ Dawno takiego agro tuningu nie widzialem :/ Jak mozna tak astre spieprzyc :/
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#16

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

kargul, myślę, że słowo " spieprzyć " jest tutaj za kolosalne, historia widziała gorsze Astry . Nie przyznaje, że Astra jest świetna i w ogóle miodzio.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

mihas96

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 28 paź 2008, 14:59
Imię: Michał
Auto: Astra F
Silnik: x17dtl+
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: mihas96 »

owszem wygląd nie najgorszy ale ja wole coś innego-kumpel mi pokazywał fajny filmik jak to a4 z dziadowskim zielonym lakierem wszystko z wyglądu fabryka tylko trochę lepsze aluski i oponki szersze i co najlepsze napis na klapie 1.9tdi a gościo miał napęd na cztery koła i chyba silnik od rs6 zrobiony na ponad 500koni :m (nie wiem jaki dokładnie bo nie pamiętam) i pokazane jak każdego takiego frajera obspojlerowanego dymał jak tylko chciał na światłach... ja tam wolę mieć pod maska a nie tylko gratów na wieszane bo potem to tylko można gościa zgasic tekstem "1.4lpg i się rozumie" a w najlepszym wypadku 2.0lpg;p dla mnie takie obwieszanie nie ma sensu, sens ma jak by to gsi uturbił;p sam mam słbedo1.7dtl i jak już to będzie swap na gsi a nie takie wynalazki;p

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#18

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Okładka gazety :
[External Link Removed for Guests]

Opel Astra

Silnik
R4, 1389cc, 60KM, 8V
GT: Swap jednostki napędowej na 2.0 16V z modelu GSi, moc 150 KM

Napęd
Przedni, 5 biegów

Zawieszenie
PRZÓD: kolumny McPhersona
TYŁ: belka skrętna
GT: zawieszenie pneumatyczne z możliwościom niezależnej regulacji wysokości osi przedniej i tylnej

Koła
OBRĘCZE: 8x17" , MAM MT2
OPONY: 215/45 R17, Matador Hectora

Styl
kompletny body-kit: zderzak przedni, tylny, progi, poszerzenia nadkoli, wbudowana imitacja wlotów powietrza, lotka tylnej klapy; wloty powietrza na masce i błotniku, reflektory Angel Eyes, usunięte kierunkowskazy, klamki i listwy boczne, drzwi otwierane w stylu Lamborghini (LSD), lusterka K4, wlew paliwa Sparco, tablica rejestracyjna przeniesiona na zderzak, czerwone "klary" z tyłu, pomarańczowo-złoto-czerwony lakier tylu kameleon z dodatkiem brokatu, aerograf na całym nadwoziu oraz na box'ie dachowym

Wnętrze
Kubełkowe fotele Recaro obszyte kremowo-pomarańczową skórą , przebudowana deska rozdzielcza - monitor w miejscu środkowych nawiewów, zegary zabudowane na słupku, białe tarcze wskaźników, chromowane elementy: kierownica, nakładki na pedały, gałka dźwigni zmiany biegów; podświetlanie neonami, zabudowa audio w miejscu tylnej kanapy, aerograł w całej kabinie oraz na bytli

Audio
Jednostka sterująca JVC, dwa wzmacniacze "monobloki" Magnat oraz Audison SRX4, dwudrożne głośniki Magnat, 2x30 cm subwoofer Alpine Type-E, 2x monitor 7" LCD ViewTech, konsola PlayStation2 Slim, kondensator 1,5F oraz okablowanie Audison

GT WERDYKT:
CZESKA ROBOTA

Zdjęcia :
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[ Dodano: 2008-11-22, 17:20 ]
Jak dla mnie to mi się jako całokształt nie podoba. Może środek jest fajny bo lubię jasną skórę .
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: bobi »

dla mnie też zewnętrzny widok daremny :/ środek może być ;)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

wizualnie lipa mega :/
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

ODPOWIEDZ