[Astra F] Jaką Astre wybrac, diesel/gaz.

testy i porównania
Awatar użytkownika
maker

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2009, 18:44
Imię: Kuba
Auto: Astra G
Silnik: 1.4 16v
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: maker »

No coz bylem, widzialem.
Bita z przodu, bita z tylu, fotel mocno przetarty jak na ten przebieg, uszkodzony migacz, urwana antena.

Cena zbyt wygorowana jak na te mankamenty...

Wasyl

Astro-maniak
Posty: 959
Rejestracja: 15 cze 2008, 10:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Wasyl »

Za tą cenę można mieć młodszy i lepszy egzemplarz. Jak coś znajdziesz, wrzucaj, się obczai :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..." - Colin Mcrae [*]

Damiano

Astro-maniak
Posty: 400
Rejestracja: 06 sty 2008, 20:08
Imię: Damian
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 dCi 130 km
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sławków
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Damiano »

powiem Ci tak ja auta szukałem 2 miesiące zjeździłem cała jure krakowsko-częstochowska i znalazłem środeczek zadbany, zero rys nie była bita nigdzie (mam oko i mialem ten długopis na magnez) wiadomo nadkola ale to tylko nadkola... sliniczek suchutki (isuzu) nadal mimo 200tyś nie dymi warto czasami poszukac dłużej niż na szybko urwana antena obdarty środek źle świadczy o tym jak ktos trkatował samochód... ja mam np kubełki ktore są w Idealnym stanie...

Awatar użytkownika
maker

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2009, 18:44
Imię: Kuba
Auto: Astra G
Silnik: 1.4 16v
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: maker »

Ja juz w ciagu 2 tygodni zrobilem chyba z 500 km w poszukiwaniach i samochody były w stanie złym lub bardzo złym :P

Znalazlem ładna astre classic 1997 od pierwszego wlasciciela z silnikiem 1.4 8v i gazem ale jak sie przejechalem to straszny muł i nawet wspomagania nie miala. Pozatym nic ciekawego.

Ale bede szukac dalej, ogolnie szukam samych nowych aukcji bo te dobre samochody chyba schodza jak cieple buleczki (tak bylo z moim starym golfem ktory poszedl w 2 godziny :P).

joseph 25

Astro-maniak
Posty: 148
Rejestracja: 20 maja 2008, 16:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: oświęcim
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: joseph 25 »

maker, tez długo szukałem aż znalazłem odpowiednia astre i muszę powiedziec że ludzie strasznie cyganią w ogłoszeniach, pojechałem oglądnąc astre w niby dobrym stanie,dzwoniłem,zapewniano mnie że wszystko w pożądku,a tu tragedia!takiego łupa to jeszcze nie widziałem!ten przypadek to utkwił mi w pamieci ;)
także powodzenia w poszukiwaniach :D

Awatar użytkownika
maker

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2009, 18:44
Imię: Kuba
Auto: Astra G
Silnik: 1.4 16v
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: maker »

Uwaga ! Kupiłem !

Astra F 1996r. 1.6 8v kombi + LPG
Grafitowy metallic.
Wyposażenie:
2x airbag
szyberdach
wspomaganie
alarm
centralny zamek
immobiliser
radio
światła przeciwmgielne
TID
komplet dodatkowych nowych opon zimowych + felgi

Cena dość okazyjna jednak blacha do roboty, pare wgniotek i ruda w standardowych miejscach.

Fotki niebawem w dziale do tego przeznaczonym :)

Awatar użytkownika
Cocos

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2009, 21:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa / Wieluń
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Cocos »

To ja się podepnę pod temat, bo po pierwsze też szukam ładnej Astry - i nie mogę znaleźć, a po drugie mój Dziadek ma Astrę od nowości - i ona służy mi za wzór przy szukaniu samochodu. Astra dziadka to wersja werja Fresh (3 piłeczki w znaczku na listwie) z 1996 roku, produkcja niemiecka, 1.4 16V, sedan, przebieg 136 tys km.
Co mogę o niej powiedzieć: welurowe fotele w ogóle nie wytarte, kierownica również z widoczną we wszystkich miejscach fakturą, tak samo pedały, jednak mieszek dźwigni zmiany biegów od góry mocno powycierany. Silnik przy tym przebiegu nie bierze ani grama oleju między wymianami.
Ja szukam dla siebie raczej Astry z silnikiem 1.6 8V z racji że chce założyć LPG.

ODPOWIEDZ