Sportowe zawieszenie opinie

testy i porównania
Awatar użytkownika
0wen

Astro-maniak
Posty: 160
Rejestracja: 07 gru 2012, 17:33
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: kujawsko-pomorskie

Sportowe zawieszenie opinie

#1

Nieprzeczytany post autor: 0wen »

Siemanko za tydzień będzie wypłata więc chcę zmienić zawieszenie, teraz jest tak miękko że palcem bujam całe auto. Chcę ogarnąć sobie trochę twardsze zawieszenie bo lubię wchodzić szybko w zakręty. Nie chce żeby było jakoś strasznie nisko ani też żeby było strasznie twardo, wiadomo w Polsce jest lipa z drogami i chodzi o to żeby dało się jakoś jeździć. Jakie są wasze opinie na temat tego zawieszenia: [External Link Removed for Guests] albo 40/40. Buda to astra f sedan 94r

Awatar użytkownika
0wen

Astro-maniak
Posty: 160
Rejestracja: 07 gru 2012, 17:33
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: kujawsko-pomorskie

#2

Nieprzeczytany post autor: 0wen »

Może ktoś się wypowiedzieć na temat tego zestawu ta-technix bo nie wiem czy kupować ;P

Tomo

Astro-maniak
Posty: 1643
Rejestracja: 02 kwie 2009, 20:29
Imię: Tomek
Auto: Astra F Astra G
Silnik: X16SZ Z20LET
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Tomo »

Prawie połowa obniżonych eFek na forum na tym jeździ, drugie tyle wybiera MTSa który w przypadku AF podobno jest nieco miększy, a jakiś mały odsetek ludzi tutaj montuje porządne sportowe zawieszenia.

Do normalnej jazdy na co dzień jeśli chcesz usztywnić auto i mieć lepsze prowadzenie w zakrętach jest to dobre. Tylko przy twoim silniku raczej wybierz zestaw 60/40 żeby tył nie wyszedł niżej od przodu

A tak po za tym, tutaj chyba prędzej by się ktoś wypowiedział [External Link Removed for Guests]
MOJA ASTRA [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
0wen

Astro-maniak
Posty: 160
Rejestracja: 07 gru 2012, 17:33
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: kujawsko-pomorskie

#4

Nieprzeczytany post autor: 0wen »

Dzięki za info, raczej będę brał tego 60/40 ta-technixa. Z tego co na necie piszą to nie narzekają jak na jakąś zwykłą firmę. Wiadomo że to nie jest koni czy coś ale podobno nawet ok :P

marynarz41

Astro-maniak
Posty: 183
Rejestracja: 26 kwie 2013, 7:12
Imię: Wojtek
Auto: opel astra kombi
Silnik: 1.6 X16SZR
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Świecie

#5

Nieprzeczytany post autor: marynarz41 »

Owen KONII super firma,produkt OK,przerabiałem w AUDI 80 na zakrętach 100%pewności i nie tylko!!!na pewno zero konfortu!!!to tylko moje zdanie!!!Pozdrawiam

Awatar użytkownika
0wen

Astro-maniak
Posty: 160
Rejestracja: 07 gru 2012, 17:33
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: kujawsko-pomorskie

#6

Nieprzeczytany post autor: 0wen »

Koni wiadomo że dobra firma, ale cenowo też co innego. A tu tanio i chyba dość dobrze co? Ten ta technix

marynarz41

Astro-maniak
Posty: 183
Rejestracja: 26 kwie 2013, 7:12
Imię: Wojtek
Auto: opel astra kombi
Silnik: 1.6 X16SZR
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Świecie

#7

Nieprzeczytany post autor: marynarz41 »

Aż takim znawcą nie jestem,wydaje mi się że tak zle nie powinno być,mogę jeszcze tylko dodać że jak miałem Audi to co jakiś czas wymieniałem prawie wszystkie gumy na wahaczach ale to za sprawą naszych dróg!!!Pozdrawiam

Awatar użytkownika
0wen

Astro-maniak
Posty: 160
Rejestracja: 07 gru 2012, 17:33
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: kujawsko-pomorskie

#8

Nieprzeczytany post autor: 0wen »

No mam nadzieje że nie będę musiał zmieniać co pół roku bo to nie ma sensu xD

wojtekgrzybek

Astro-maniak
Posty: 1531
Rejestracja: 07 wrz 2011, 22:32
Imię: Wojtek
Auto: Opel Vectra B
Silnik: x30xe
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Leżajsk

#9

Nieprzeczytany post autor: wojtekgrzybek »

Mam zestaw Ta Technixa, neidawno zakupiony nowy, z tym ze 40/40 ale przy V-ce na wiecej sobie nie pozwole. Zalozony i po szybkiej jezdzie po dolach i wywalonych drogach na diagnostyce amory 80% takze juz widze ze nie bedzie problemu. Cale zawieszenie zlozone na zoltych poliuretanach. Jest mega twardo ale jak sie to lubi to jak najbardziej polecam.
Kontakt:
gg: 9060325
Moja astra:
[External Link Removed for Guests]

masaman

Astro-maniak
Posty: 1182
Rejestracja: 11 lut 2012, 12:09
Ostrzeżenia: 2
Imię: Piotr
Auto: Vectra B
Silnik: X20DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Rejowiec Fabryczny

#10

Nieprzeczytany post autor: masaman »

Ja przy c14se mam 60/40 technixa. Po 4 miesiacach jazdy wykaz amorków był przód 85%, tył 72 ze wzgledu na uwalone tuleje belki:)
Jest mega twardo, zakrety scina się bardzo fajnie, ale w zimie juz gorzej jeździć. Załóż technixa, to przekonasz się:)
W lato OK, w zimie TYLKO na bardzo dobrze odśnieżone drogi. Na wsiach nie da sie jeździć praktycznie. Inni przejada, ty sie zagrzebiesz.

ODPOWIEDZ