Wieśwagen urządzony przez pług drogowy

tutaj zamieszczamy fotki nie tylko z autami :)
Awatar użytkownika
wacek

Astro-maniak
Posty: 1024
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:38
Imię: Sebastian
Auto: OMEGA B FL
Silnik: Y32SE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Wieśwagen urządzony przez pług drogowy

#21

Nieprzeczytany post autor: wacek »

Ja VW nie kupie z jednego powodu, mianowicie, przez to, ze jest uważany przez ludzi którzy się w ogóle nie znają na motoryzacji(a mamy a Polsce masę), ze to jest jakaś klasa premium, mega luksus itp. Nie wiem czy ktoś tu pisał to. Popatrzcie sobie na generacje Astr, a Golfa, Golf prawie bez zmian, Astry z generacji na generacje, są całkiem inne.
Kiedyś samochody były projektowane przez inżynierów, a dziś... przez księgowych
Piszesz na GG pierwszy raz do mnie to się przedstaw nickiem i jakiego forum jesteś, unikniemy w ten sposób nieporozumień

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#22

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

mlodygd pisze:A porównując napędy, silniki, wypasy, to najpierw proponuje zobaczyć choćby ten filmik:[External Link Removed for Guests] ... J9zUCBDHvci się zastanowić czy VW może pochwalić się swoją historią czy osiągnięciami.
Troche pojechałeś Kolego. Rozumiem że masz awersje do VW, ale proponuje się zapoznać z historią marki i osiagnięciami. Wystarczy wspomnieć Audi Quatro co robiło w rajdach. Akualnie VW rządzi w Le mans. Wygrać ten wyścig to jedno z większych osiągnięć w sporcie motorowym, a co dopiero wygrać go pare razy z rzędu i to w najwyższej klasie jak i niższych. W seri DTM też sobie dobrze radzi. Nie wspomne o Bugatti Veyronie który do dziś jest technologicznym cudem, a mimo tego VW jeszcze polepszył mu osiągi. Mógłbym pisać i pisać, ale po co...temat z zamierzenia nie ten był.

mlodygd

Astro-maniak
Posty: 929
Rejestracja: 27 kwie 2009, 23:16
Imię: Filip
Auto: Astra F
Silnik: C20NE
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: mlodygd »

Nie pisałem o Audi czy Bugatti tylko stricte o VW vs Opel.
Patrząc tak jak piszesz możemy zacząć rozmawiać o Chevroletach, Cadillacach, Holdenach i innych markach GM, które jeszcze przed Hitlerem były a wniosły dużo do światowej motoryzacji.
Nie oszukujmy się, ale powiedzmy w latach '70 - '90 w sporcie VW nie było, Audi jak najbardziej, tego się nie da zaprzeczyć.

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#24

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

mlodygd pisze:Nie pisałem o Audi czy Bugatti tylko stricte o VW vs Opel.
Patrząc tak jak piszesz możemy zacząć rozmawiać o Chevroletach, Cadillacach, Holdenach i innych markach GM, które jeszcze przed Hitlerem były a wniosły dużo do światowej motoryzacji.
Nie oszukujmy się, ale powiedzmy w latach '70 - '90 w sporcie VW nie było, Audi jak najbardziej, tego się nie da zaprzeczyć.
No wiesz, tylko VW przejął Auto Uniona (dzisiaj audi) w 1964 roku. Bugatti ma silnik złożony z dwóch W8 z passata. Są to te same technologie. W szczególności Audi i VW. Wystarczy dorwać orginalną część do golfa i jest na nim znaczek VW i Audi. A tak wogóle to prawdopodobnie dzięki VW mam swoją Kochaną GSI :D bo wkońcu Kadett GSI powstał jako konkurent Golfa II GTI, no a Astra to kontynuuje. Gdyby nie to to cholera wie jakby się sprawy potoczyły :P

LysyCC

ex-Staff
Posty: 397
Rejestracja: 02 lip 2007, 11:26
Imię: Michał
Auto: Huuuuunnnndddddaaa
Silnik: V6 suko!
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#25

Nieprzeczytany post autor: LysyCC »

temat zamykam zanim wybuchnie tu wojna
"Woody"- pogromca golfiarzy :D

Zablokowany