CHIP + 25KM z allegro

gry, prezentacje, teksty, dowcipy itp
RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

jeżeli chodzi o tego typu gówno... to znam jednego DEBILA który zakupił to ! efekt był wręcz imponujący aż w szoku byłem... Naprawdę mu pomogło teraz może czuć się jak prawdziwy lansior ponieważ spalanie z 9 L w miescie wzrosło mu na 14,5 L :mrgreen: czyż nie jest to kozackie urządzenie pewnie po tym jak wzrosło mu spalanie on czuje ze ta moc przybyła... :mrgreen: uwielbiam czytać aukcje tego typu gadżet roku 2007 kupmy sobie go wszyscy :mrgreen:

dla nas normalnych ludzi przypominam dobry chip-tuning np. u Świątka zaledwie 15 KM to zabawa powyżej 1 000 zł w zależności od typu silnika i marki auta...

Goszas

#12

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

RaZieLL, ktos na forum kiedys napisal
przyrost 1KM to koszt ok100 zł
i to by sie zgadzalo

ac_schnitzer

Astro-maniak
Posty: 534
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: ac_schnitzer »

Goszas pisze:RaZieLL, ktos na forum kiedys napisal
przyrost 1KM to koszt ok100 zł
i to by sie zgadzalo
goszas - a skad wiesz ze by sie zgadzalo?? Probowales podciagnac moc swojego silnika?? masz jakies doswiadczenie, czy tylko uslyszales, przeczytales gdzies o tym i teraz powtarzasz ??
Jk tak, to podaj kosztorys, wykonae modyfikacje i wtedy ci uwierze......


sorry ze sie czepiam.. ale 3/4 twoich odpowiedzi jest lekko naciaganych i nie na temat....
Na tym forum, chyba nie liczy sie liczba napisanych postow, tylko madrze napisane posty !!!

RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

yyy jak Goszas, popłyną teraz "ŻAL MI CIE" :mrgreen:

czyli według twoich wyliczen wynika na to że jak bym miał o 25 KM wiecej w moim aucie to bym ok 2.500 zł wiecej ... ! genialne przeliczenie gratulacje ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Goszas pisze:JOszi, ale i tak ich oszukuje ze to daje 25 KM
A pokaż mi paluszkiem, w którym miejscu on napisał, że ten rezystor doda 25KM? Bo ja tam widzę w jego NAZWIE +25KM, ale to wcale nie musi oznaczać, że o tyle wzrasta moc.
Czytać ze zrozumieniem...

Goszas

#16

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

przemek_byd, "jakis tam" dolot z stozkiem to wydatek ok. 300zl daje on moc ok.+5%

np. przy silniku 70KM daje on dodatkowo z 3 moze 3 z kawalkiem konia mechanicznego

a jak zapewne wiesz 300 dzielone na 3 to jest 100 wiec z tego wnioskuje i popieram zdanie, ze przyrost 1KM to wydatek ok. 100zl (oczywiscie nie w kazdym przypadku)

ps. skorzystaj z funkcji ignoruj

kszychu, faktycznie masz racje on pisze, ze to daje lepsza dynamike a to +25KM to tylko nazwa

ac_schnitzer

Astro-maniak
Posty: 534
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: ac_schnitzer »

Goszas, dolot ze stozkiem ten ktory posiadam u siebie kosztuje ok 350zl ;)

skoro daje on 5% mocy wiecej, to z moich 140 robi sie 147KM.. no ladnie ladnie ;) tylko w zyciu mi nie dalo "tylu" mocy....

po prostu ma ladny dzwiek i to mi sie podoba...

a jak ktos kupi stozek za 120zl ;) to ile bedzie mial wiecej mocy ?? 2%?? bo tanszy kupil ??

Goszas zaloz do ogara stozek to bedziesz mial + 5Km wiecej, czyli juz mozesz poszalec przed stodola
Ostatnio zmieniony 08 maja 2007, 22:02 przez ac_schnitzer, łącznie zmieniany 1 raz.

ac_schnitzer

Astro-maniak
Posty: 534
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: ac_schnitzer »

goszas przegieles juz tym tekstem....

spadaj z tego forum.. jak nie umiesz znalezc sobie forum o ogarach to zajmij sie malowaniem pocztowek na swieta !!!!!!!!!!!!!!

udajesz ze sie znasz na czymklwiek.... a prawda jest taka ze nie znasz sie na niczym!!!!

bo co mi moze powiedziec chlopczyk lat 16 o tuningu ?????? tylko to co uslyszal, przeczytal gdzies......


sorry, ale ty tu nei pasujesz !!!!!

chcesz byc na forum, to czytaj posty zamiast pisac swoje bzdurne teksty i bedize wtedy ok, bo nie bedziesz nikomu przeszkadzal.

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Chlopaki wyluzujcie
Goszas pisze:szczerze mowiac/piszac gowno mnie obchodzi twoj stozek i Ty i Twoje BMW
Goszas nie przeginaj....
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

RaZieLL

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2007, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: RaZieLL »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zablokowany