Osobiscie polecam Blaupunkta Lucca 5.3

co polecacie i jak obsługiwać
ArekDziadzia

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 12 kwie 2007, 16:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Osobiscie polecam Blaupunkta Lucca 5.3

#1

Nieprzeczytany post autor: ArekDziadzia »

Jest to świetna nawigacja mapy europy bardzo dokładne dobra funkcja jest informacja o przekraczaniu prędkości na ograniczeniach duży wyświetlacz 4.3 cala dotykowy. Ma opcje aktualizacji map i można z oprogramowaniem zrobić wszystko BARDZO POLECAM TEN PRODUKT cena około 1500zł myślę że jak za taki sprzęt jest warty swojej ceny i wszystko w zestawie uchwyt bardzo dobrze wykonany ładowarka sieciowa jak i samochodowa kable płyty z oprogramowaniem.

Jak ktoś ma jakieś pytania dotyczące tego sprzętu odpowiem na każde jeśli tylko będę potrafił :)
ASTERKA BY SKALPEL :)

David

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2008, 20:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kościan
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: David »

Za tą kase to kupuje mio 560 pełna europe AM 5.0.8 i wychodze lepiej bo zawsze moge zmienić mapke a Ty kolego jedyniemapa lucca lub kombinoweć jak odblkować Blaupunkta jesli chodzi o pokrycie Polski to rewelacji nie ma

Pozdrawiam ;)
..:: Music is the key ::..

ArekDziadzia

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 12 kwie 2007, 16:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: ArekDziadzia »

I jestes kolego w błedzie z blaupunktem zrobisz wszystko wgrasz nowe mapy itp. A niestety nawigacje mio lubia sie zawieszac. A pokrycie Polski jest w 96% wiec jak na Polske to i tak duzo :)
ASTERKA BY SKALPEL :)

David

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2008, 20:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kościan
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: David »

Ok ale nie za tą kase 1500 zł spory wydatek prawda. No i mozliwości odbiornika sa "trosze" mniejsze zgodzisz sie np. pakiet office i WiFi i pare innych rzeczy.

Pozdrwiam :>

I życze miłego nawigowania ;)
..:: Music is the key ::..

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Ja mam Lucca 4.3, generalnie mapy na polske sa dosc kiepskie,
duze miasta ok, ale mniejsze miejscowosci to juz slabo,
ulicy nie znajdzie.

Europa zachodnia zdecydowanie lepsza... no ale coz.
Osobiscie uzywam automapy, jest zdecydowanie dokladniejsza, chociaz gorsza w obsludze.
Mapy blaupunkta sa swietnie zrobione jesli chodzi o ergonomie i prostote obslugi.
Nie trzeba celowac rysikiem w maluskie ikonki czy literki.

Ja potrzebowalem nawigacji i do tego swietnie sie nadaje.
Mnie osobiscie argumenty o office itp nie przekonuja,
bo to tez moge bez problemu na blaupunkcie odpalic.. tylko po co ? :D

ArekDziadzia

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 12 kwie 2007, 16:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: ArekDziadzia »

Dokładnie kolego DEEPER jestem tego samego zdania mi luca 5.3 nawet zagranicami Polski przypomina o przekroczeniu predkosci albo którego pasa mam sie trzymac przyzjazdach lub rozjazdach a office tez niepotrzebuje od tego mam komputr w samochodzie pozdrawiam
ASTERKA BY SKALPEL :)

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

ja za 1300 jestem w stanie załatwić blaupunkta 5.3 lucca ;d

Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

ArekDziadzia pisze:Dokładnie kolego DEEPER jestem tego samego zdania mi luca 5.3 nawet zagranicami Polski przypomina o przekroczeniu predkosci albo którego pasa mam sie trzymac przyzjazdach lub rozjazdach a office tez niepotrzebuje od tego mam komputr w samochodzie pozdrawiam
Automapa 5 również przypomina o przekroczeniu prędkości, wystarczy włączyć tą opcję,(lub ustawić własne kryteria, kiedy ma informować, czyli personalizajca funkcji) to nie jest żadna nowość, występuje w wielu programach do nawigacji. Osobiście polecam Automapę 5, nic się nie wiesza, nie błądzi, nigdy mnie jeszcze nie zawiodła( w przeciwieństwie do starej wersji 3.9, ale to były bardzo malutkie wpadki). No i jakby nie patrzyc, pokrycie Polski ma najlepsze ze wszystkich programów nawigacyjnych. Posiadam palmtopa Mio P550m, jest ok, windows mobile 6.0pl, (wgrywany przeze mnie, od nowości wgrywane były WM5.0. WiFi, bluetooth, IE, pakiet Office(word,excel,power piont,outlook.. ) i kilka przydatnych rzeczy jeszcze.
Obrazek

ODPOWIEDZ