POMOCY !!!!! GARMIN MOBILE XT

co polecacie i jak obsługiwać
kris_kubice

Astro-maniak
Posty: 552
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:04
Imię: Kris
Lokalizacja: Kubice
Kontakt:

POMOCY !!!!! GARMIN MOBILE XT

#1

Nieprzeczytany post autor: kris_kubice »

Witam
Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zainstalowałem sobie nawigację Garmin Mobile XT na mojej komórce Nokia E50
Wszystko z pozoru działa jak należy. Wyszukuje zewnętrzny GPS widzi mape. Można nawigować z pukntów zapisanych itd.
Problem polega naty że wchodząc w zakładkę DOKĄD i ADRES wyskakuje mi informacja Wpisz w jakim jest stanie ten adres ?
Za skarby świata nie wiem co tam wpisać. Próbowałem już wszystkiego wpisywałe nazwy krajów ,wojewódzctw, miast, i cały czas wyskakuje nic nie znalezionio i nie można przejść dalej.
Może to wina mapy? Może coś trzeba iinego zrobić ?? Nie wiem
Poprostu już nie wiem.

Proszę o pomoc w tej sprawie może jest ktoś ko użytkuje Garmina ???
Bardzo mi zależy na rozpracowaniu tej opcji bo cały programik jest super i bije na łep tomtoma 6 nawigator którego teraz testuje u siebie na komórce.

Chyba ze ktoś z was ma dokładniejszą mapę polski do Tomtoma bo ta którą mam to jest troszkę mało szczegółowa.

Pozdrawiam i czekam na jakieś info w tej sprawie
[External Link Removed for Guests]
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a probowales wpisac adres domowy? (uzywam garmina na n82 :) )

kris_kubice

Astro-maniak
Posty: 552
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:04
Imię: Kris
Lokalizacja: Kubice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kris_kubice »

Próbowałem już dosłownie wszystkiego. I dalej wyskakuje mi nic nie znaleziono ..
Szkoda bo to fajny programik ale jak tej opcji nie uruchomie to nie da się z niego korzystać.
[External Link Removed for Guests]
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a moze nie czyta map ;> masz oryg. czy :evil: programik? :)

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

Kris_2008 pisze:Witam
Prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zainstalowałem sobie nawigację Garmin Mobile XT na mojej komórce Nokia E50
Wszystko z pozoru działa jak należy. Wyszukuje zewnętrzny GPS widzi mape. Można nawigować z pukntów zapisanych itd.
Problem polega naty że wchodząc w zakładkę DOKĄD i ADRES wyskakuje mi informacja Wpisz w jakim jest stanie ten adres ?
Za skarby świata nie wiem co tam wpisać. Próbowałem już wszystkiego wpisywałe nazwy krajów ,wojewódzctw, miast, i cały czas wyskakuje nic nie znalezionio i nie można przejść dalej.
Może to wina mapy? Może coś trzeba iinego zrobić ?? Nie wiem
Poprostu już nie wiem.

Proszę o pomoc w tej sprawie może jest ktoś ko użytkuje Garmina ???
Bardzo mi zależy na rozpracowaniu tej opcji bo cały programik jest super i bije na łep tomtoma 6 nawigator którego teraz testuje u siebie na komórce.

Chyba ze ktoś z was ma dokładniejszą mapę polski do Tomtoma bo ta którą mam to jest troszkę mało szczegółowa.

Pozdrawiam i czekam na jakieś info w tej sprawie
Miałem na E65 TomTom'a i powiem ci że sprawuje się super na sieci tego pełno .
Mam teraz Asus P750 i Automape 5,05oraz TomTom'a i poza ładnym wyglądem i większym pokryciem -ale małych miejscowości to TomTom lepiej prowadzi -ostatnio jechałem z 3City do Siedlec i przez Warszawę on wygrał z Automapą .
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

Driver1

Astro-maniak
Posty: 104
Rejestracja: 23 cze 2008, 11:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Driver1 »

Witam,

Napisz mi jaka masz wersje garmina oraz mapy. Mape wgrywales przez mapsource czy sciagnales "naprawione" i skopiowales bezposrednio na karte? Jakby cos to podam ci linki do najnowszych map.

Pozdro

Saki

Astro-maniak
Posty: 150
Rejestracja: 07 maja 2007, 12:17
Imię: Jarosław
Auto: Astra G-CC
Silnik: X14XE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

#7

Nieprzeczytany post autor: Saki »

Witeczka.

Uzywam Garmina od kilku dni na Noki 6670 i dziala rewelacyjnie. 99% drog polski. Bije na leb na szyje tomtoma nawet w najnowszej wersji. Zrob dokladnie jeszcze raz od poczatku tak jak jest to opisane ponizej i napewno bedzie dzialac :)
[External Link Removed for Guests]

co do wyszukiwania adresow to jezeli zbyt ogolnie wpisujesz to pokazuja Ci sie podobne typy i jezeli ktorys Ci pasuje wybierasz je za pomoca klawiatury numerycznej a nie przycisku joga. Moze w tym problem. Na poczatku tez mialem podobny problem do Ciebie ze nie znajdowal mi nic. Przezwyczajenia z tomtoma bo tam wlasnie jogiem sie operowalo a tu cyferkami :)
Napisz jak Ci poszlo :)

...aha na poczatku wybierasz Polske najpierw :)
gg: 35645
tel: 669 799 699

ODPOWIEDZ