FAQ - Instalacja dodatków, problemy CD70/DVD90 Navi

co polecacie i jak obsługiwać
Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

Widocznie masz lepsze podejście.. :P Może jestem troszeczkę zbyt nerwowy w sprawach spotykających się z odmową (kiedy jestem akurat pewien, że to się da zrobić) :) wszelkimi możliwymi sposobami staram się to wyjaśnić.
Obrazek

psyq

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: psyq »

Dałem rade.. :) ; -) A mianowicie podmieniłem nazwy plikom językowym w obrazie płyty czyli dk_f.* na gb_f.* czyli z duńskiego (polskiego) na angielski. Potem w aucie zmieniłem lektora z tym że zamiast "dansk" wybrałem "english" (po zmianie już polski).
Wynika z tego że w nowym sofcie domyślnym językiem jest język angielski.
A no i gdzieś wyczytałem że radia CDXX przechowują dane dotyczące pamięci nastawy głośności jakiś czas po wyjściu z auta, jak widac ustawienia językowe też (może jakiś błąd softu 10.2007??) :/

No jeszcze pytanie do kolegi Wołka: jak dobrać się do plików językowych na language CD, wydaje mi się że potrzebne są jakieś narzędzia programistyczne i pliki źródłowe?
Bo tak sobie myśle że można by przetłumaczyć cały BC razem z AUDIO. To była by niesamowita sprawa ;-)

Pozdrawiam

Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

psyq pisze:Dałem rade.. :) ; -) A mianowicie podmieniłem nazwy plikom językowym w obrazie płyty czyli dk_f.* na gb_f.* czyli z duńskiego (polskiego) na angielski. Potem w aucie zmieniłem lektora z tym że zamiast "dansk" wybrałem "english" (po zmianie już polski).
Wynika z tego że w nowym sofcie domyślnym językiem jest język angielski.
A no i gdzieś wyczytałem że radia CDXX przechowują dane dotyczące pamięci nastawy głośności jakiś czas po wyjściu z auta, jak widac ustawienia językowe też (może jakiś błąd softu 10.2007??) :/

No jeszcze pytanie do kolegi Wołka: jak dobrać się do plików językowych na language CD, wydaje mi się że potrzebne są jakieś narzędzia programistyczne i pliki źródłowe?
Bo tak sobie myśle że można by przetłumaczyć cały BC razem z AUDIO. To była by niesamowita sprawa ;-)

Pozdrawiam
Każdy kombinuje i dobrze ;) Language CD nic Ci nie da. Wiem to po moich próbach, już od dawna (listopad) :P Potrzebne są pliki źródłowe, które siedzą niestety w nawigacji, i można to wyciągnąć tylko i wyłącznie za pomocą techa2. Potem trzeba byłoby stworzyć jakąś płytkę, która by to wgrała, ale na to jeszcze szczerze nie mam pomysłu jak to zrobić. :/ Nic poza zakładką navi (jezyk zmieniony w update) nie da się zmienić na chwilę obecną.
Wiem jedno, będzie ciężko. Ale może wspólnymi siłami coś się wykombinuje ;)

[ Dodano: 2009-05-22, 13:48 ]
A w jakiej wersji masz language CD?
Obrazek

Awatar użytkownika
daniel 21

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2009, 14:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: daniel 21 »

Witam

Wołek jak to jest z tą navi dvd90??? jak byś mogł to podaj mi do siebie nr. telefonu to przedzwonie i wytlumaczyl bys zielonemu czlowiekowi i co biega.

boloyoung

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:59
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: K-ów
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: boloyoung »

Witam
Bardzo Proszę o nowa paczuszkę
bardzo chętnie wspomogę projekt

AmigaPPC

#36

Nieprzeczytany post autor: AmigaPPC »

Bardzo proszę o pełną paczkę dla Vectra C2005 DVD90.
Wsparcie projektu zapewnione :)

Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

Menu 10.2007 PL. Beta1.

[External Link Removed for Guests]
hasło: beta1
Obrazek

woocashpl

#38

Nieprzeczytany post autor: woocashpl »

Witam, mam kilka spostrzeżeń a mianowicie nie wiem jak u innych ale przez przypadek a raczej z lenistwa (nie chciało mi się szukać innego programu) zaryzykowałem (nie było innej opcji w nero) nagrałem całą paczkę z prędkością x48, czytając dopiero pierwszy post kolegi Wołka się wystraszyłem (prędkość max x10) wracając do meritum nic się nie stało wszystko się zainstalowało poprawnie... uff

Informuję i ostrzegam tylko u mnie ta operacja przebiegła bezproblemowo tak jak mówił Wołek max x10, ale może u kogoś też taka prędkość poskutkowała...

Szkoda tylko że całego menu w PL nie ma hmmmm.... może w przyszłości jak "wspomagacze" będą wystarczające koledzy od softu coś zdziałają.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-07-01, 19:23 ]
Wołek pisze:Menu 10.2007 PL. Beta1.

[External Link Removed for Guests]
hasło: beta1

Czy to się tyczy całego menu czy tylko navi?

Wołek

Astro-maniak
Posty: 278
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:04
Imię: Paweł
Auto: Astra G caravan 02'
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa / Ciechanów
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: Wołek »

woocashpl pisze:Witam, mam kilka spostrzeżeń a mianowicie nie wiem jak u innych ale przez przypadek a raczej z lenistwa (nie chciało mi się szukać innego programu) zaryzykowałem (nie było innej opcji w nero) nagrałem całą paczkę z prędkością x48, czytając dopiero pierwszy post kolegi Wołka się wystraszyłem (prędkość max x10) wracając do meritum nic się nie stało wszystko się zainstalowało poprawnie... uff

Informuję i ostrzegam tylko u mnie ta operacja przebiegła bezproblemowo tak jak mówił Wołek max x10, ale może u kogoś też taka prędkość poskutkowała...

Szkoda tylko że całego menu w PL nie ma hmmmm.... może w przyszłości jak "wspomagacze" będą wystarczające koledzy od softu coś zdziałają.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-07-01, 19:23 ]
Wołek pisze:Menu 10.2007 PL. Beta1.

[External Link Removed for Guests]
hasło: beta1

Czy to się tyczy całego menu czy tylko navi?
Nie też tylko zakładki, tak jak poprzednio..

[ Dodano: 2009-07-02, 17:40 ]
Dzisiaj za sprawą kolegi Jacka pojawi się na forum FOTOMANUAL z instalacji menu :) - na temat instalacji którego jest tak wiele pytań - dla osób, które preferują tą metodę instrukcji.
Obrazek

jacek_placek

#40

Nieprzeczytany post autor: jacek_placek »

Szanowni koledzy tydzień temu przywiozłem z Niemiec Opla Vectrę C 2007r z nawigacją DVD90 w niemieckiej wersji językowej. Czy ktoś powie mi skąd mogę ściągnąć i jak zainstalować polskie menu + lektora oraz mapę PL+EU 2009
Proszę o pomoc Jacek@odksw.olszanica.pl
:)

Zablokowany