Ustalenie drogi przejazdu Kraków - Łeba.

co polecacie i jak obsługiwać
Awatar użytkownika
WojFra

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2009, 12:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ustalenie drogi przejazdu Kraków - Łeba.

#1

Nieprzeczytany post autor: WojFra »

Witam serdecznie klubowiczów.
Wiem, że temat nei dokońca pasuje do tego działu, ale nie wpadłem na pomysł gdzie go umieścić. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi którędy jechać z Krakowa do Łeby. Mianowicie czy pchać się przez słoneczne miasto Warszawa, czy raczej przez nasza Łódź... no a potem oczywiscie po pierniki do Torunia i już tylko w kierunku morza. No i może ktoś doradzi czy wyjechać w nocy czy nad ranem... nie mam pomysłu.
Pozdrawiam

Grzes D.

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 12 lut 2008, 22:33
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTJ
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

#2

Nieprzeczytany post autor: Grzes D. »

Ja zawsze jezdze noca wyjazd okolo 22 ale jade z dzieckiem czesto sie zatrzymuje i spaceruje po Toruniu wiec mozesz z KRK wyjechac o 22 jak ja. Od lat ta sama trasa
Kielce Lodz Torun (szybciej przez miasto niz obwodnica - radze sie zatrzymac noca na starowce) pozniej Swiecie Tuchola Chojnice Bytow Lebork Leba.
Do torunia troche wiekszy ruch ale i tak o niebo mniejszy niz na stolice a pozniej nuda bo droga szeroka i przyjemnie pusta. Troszke wiecej pokrecisz niz przez stolice ale wrto. No i okolo 100km (moze niecale) blizej.
Do Swiecia lapiesz kierunek na gdansk a pozniej lecisz po numerach drog. ciezko nie trafic
Szerokosci
Szerokiej drogi
Grześ D.

Awatar użytkownika
WojFra

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2009, 12:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: WojFra »

Dzęki wielkie za pomoc i podpowiedź. W sumie sam nie byłem pewien czy przez Łódź lepiej ale skoro ktoś poleca to znaczy ze warto. Taka kolej jazdy wydaje się rozsądniejsza. Ja pewnie wyjade kolo 1 w nocy bo po z pracy wracam o 20 więc jeszcze bewnie się cos przespie. 3maj się.
WF

godzuki

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 29 lut 2008, 12:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: CWA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: godzuki »

zalezy jakie predkosci rozwijasz :)

[External Link Removed for Guests]

jak wieksze to przelacz na rodzaj: szybka

Awatar użytkownika
WojFra

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2009, 12:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: WojFra »

godzuki dzieki za podpowiedz, o tej mapie nie wiedzialem ;)... wlasnie ja sobie badam. A co do predkosci to zgodnie z przepisami max 130 ;)... po za tym moja asterka duzo szybciej nie pojdzie bo max 160. ;).

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ