nawigacja + mapy wielkich jezior mazurskich

co polecacie i jak obsługiwać
pavelpe

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 09 mar 2009, 9:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Darłowo/Karlino
Kontakt:

nawigacja + mapy wielkich jezior mazurskich

#1

Nieprzeczytany post autor: pavelpe »

Witam serdecznie,
czy istnieje mapa jezior mazurskich pod zwykłą samochodową nawigację?
Wiem że były prowadzone prace nad darmową wersją takich map, jednak ostatnia aktualizacja miała miejsce w 2005 roku (mazury info strona ;])

Wybieram się na jacht i pomyślałem że przydał by się gps z takimi mapkami. Jakieś wieści??

Pozdrawiam serdecznie!
Moja ślicznotka ----->

[External Link Removed for Guests]

mpm

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 10 cze 2009, 12:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - okolice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: mpm »

witam... Tak, są... Na pewno są , ponieważ na początku roku je miałem... Współpracowały ze słynną AM w wersji od 4 w górę... Pobierałem je ze strony jakiś wędkarzy, niestety... nie mogę Ci teraz powiedzieć skąd dokładnie, ale pośrednikiem był serwer Rapidshare... Mapy miały około 200-300MB i w głównej mierze przygotowane dla klubów wędkarskich, lecz... posiadały w sobie dokładne połączenia drogowe (tak jak w wersji 4,5 Au...Ma..... ) Są też mapy naszych gór (wersje dla Gopr i Topr) i też z rapida... Szukaj w google, wpisuj mapy dla Górali, mapy dla Pogotowia górskiego, mapy GPS dla wędkarzy i dodawaj zawsze słowo RAPIDSHARE .... Ja tak szukałem..., niestety miałem niedawno awariędysku i wszystko mi szla... trafiło
AstraII Comfort 1.7TD - 2009 :-)

pavelpe

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 09 mar 2009, 9:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Darłowo/Karlino
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: pavelpe »

ok dzięki za pomoc.

Wyszło tak że pożyczamy profesjonalnego garmina z kutra rybackiego od znajomego.
wyruszamy dziś wieczorem, jednostka to phobos :)

pozdrawiam i dzięki za pomoc
Moja ślicznotka ----->

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ