MAPY ONLINE

co polecacie i jak obsługiwać
ps2snake

Astro-maniak
Posty: 589
Rejestracja: 18 kwie 2008, 23:50
Imię: Dominik
Auto: Astra G/ Audi A4 B5
Silnik: Y20DTH/ AFN+(wirus)
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: ps2snake »

za korzystanie nic nie placisz. pobierz programik z neta i wgraj przez kabelek to kompletnie za free. chodzi o samo korzystanie. ew. koszty to zakup modulu i telefonu
Pozdrawiam!
Obrazek
Nie chcesz wiercic dziury w dachu pod antene CB w ASTRZE II HB?? Mam na to sposob ;) PW

godzuki

Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 29 lut 2008, 12:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: CWA
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: godzuki »

a moze ktos wstawi to co sciagnol ? ;)

Arty

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 23 cze 2009, 12:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Arty »

Poszukac troche i samemu mozna wrzucic mape do praktycznie kazdego w miare popularnego sprzetu.
A co do mapy w komurce - uzywalem kiedys chyba google map na komórke albbo jakos tak i wywalilem jak zjadlo mi ok 50 zl z konta - kilka razy włączylem i nie wiadomo kiedy kasa poszla.
Instalacja jest sa za darmo, mapa super i czasem moze sie rzeczywiscie przydac, ale radze korzystac rozsadnie bo orzysta z danych sciaganych za pomoca GPRS a za to sie placi zaleznie od cen operatora. Ja mialem simplusa - dobrze ze nie abonament ;)

Miksu

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 01 lut 2011, 9:47
Imię: Miksu
Auto: Astra F sedan
Silnik: X16XEL
Lokalizacja: Finlandia / Raisio

#14

Nieprzeczytany post autor: Miksu »

Witam... i podepne sie do tematu zeby nie zasmiecac... ;) osobiscie mam N95 8gb i wgralem sobie GARMINA XT i polecam Wszystkim, to co mnie przekonalo do akurat tej nawigacji to to ze jest KOMPLETNIE DARMOWA ,nie potrzebuje polaczenia z internetem lub transweru GPRS ,instalacja jest w miare prosta i mozna zaladowac mapy polski lub/i europy wedle uznania, aplikacja dziala z WBUDOWANYM GPS-em dlatego nie potrzebny jest net lub GPRS. Jezeli ktos jest zainteresowany niech pisze chetnie pomoge przy instalacji oczywiscie za kompletne FREE... albo odsylam na stronke [External Link Removed for Guests] tam jest wszystko opisane krok po kroku... :) trzeba tylko troche poszukac...

Pozdro 4All...
Moj astrolot -> [External Link Removed for Guests] ,smialo komentowac...

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ