Opel Astra CD70 PL menu po 2008r

co polecacie i jak obsługiwać
bociangsm

Opel Astra CD70 PL menu po 2008r

#1

Nieprzeczytany post autor: bociangsm »

Witam
Panowie mam takie autko i chciałem zrobić polskie menu, ale za nic aktualizacja nie chce ruszyć. Wrzucam płytę pokazuje na chwilę SW ale wypluwa płytę. Wyczytałem że niby po 2008r nie ma takie możliwości, żeby zrobić menu PL. Proszę o informację czy oby na pewno. Pozdrawiam

taoman

#2

Nieprzeczytany post autor: taoman »

Do Opla produkcji od Grudnia 2007 i nowszych nie wgrasz polskiej aktualizacji menu i lektora.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jacek28

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2012, 21:01
Imię: Jacek
Auto: astra
Silnik: 1,7
Województwo: śląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: jacek28 »

to jak gostek do którego się dodzwoniłem i powiedziałem mu że mam Opla sprowadzonego z Niemiec rocznik 2009 powiedział mi, że da się to zrobić

mściwoj

Astro-maniak
Posty: 185
Rejestracja: 12 lis 2011, 1:04
Imię: arek
Auto: AJ
Silnik: A14NET
Województwo: łódzkie

#4

Nieprzeczytany post autor: mściwoj »

ja mam 2008 (prod.) i nie ma problemu

Awatar użytkownika
Andrzey

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2012, 18:20
Imię: Andrzej
Auto: Astra III kombi 2008
Silnik: 1.9 (150)
Województwo: wielkopolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: Andrzey »

Też mam Opla z 2008 i walczę z tematem. To da się w końcu zrobić czy nie?
W tej chwili mam niemiecki język navi i niemiecki język menu. Gadałem z czarodziejem który mi sprowadził auto i powiedział, że po 2008 się nie da ale też z tym walczy bo sprowadza same ople w miarę świeże i też mu to przeszkadza. Ktoś coś radzi?

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

Andrzey pisze:Też mam Opla z 2008 i walczę z tematem. To da się w końcu zrobić czy nie?
W tej chwili mam niemiecki język navi i niemiecki język menu. Gadałem z czarodziejem który mi sprowadził auto i powiedział, że po 2008 się nie da ale też z tym walczy bo sprowadza same ople w miarę świeże i też mu to przeszkadza. Ktoś coś radzi?
Wejdź na stronę naviprojekt i tam jest dokładnie opisane co i jak -możesz mieć radio z 2007 roku i powinno się udać -ale jak pisałem tam masz całą wiedzę łącznie z rodzajem softów .
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

marzar

Astro-maniak
Posty: 66
Rejestracja: 25 gru 2012, 11:02
Imię: Marcin
Auto: Astra IV J 5D ENJOY
Silnik: 1.7 Diesel 110KM
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

#7

Nieprzeczytany post autor: marzar »

od 2008 nie da się. Też czytałem, szukałem, pytałem.... również na naviprojekt piszą, że nie ma opcji. Dzwoniłem również do 3ech serwisów opla i potwierdzili że softem się tego nie da zrobić, trzeba wymienić jakiś moduł, który odpowiada za języki a to kosztuje kilka stówek więc lepiej przełączyć na angielski/niemiecki (bo komu pasuje) i tyle...
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
aaliyah

Astro-maniak
Posty: 182
Rejestracja: 13 wrz 2012, 20:07
Imię: Bartek
Auto: Astra J COSMO
Silnik: 1.7 CDTI 125KM
Województwo: wielkopolskie

#8

Nieprzeczytany post autor: aaliyah »

Witam
ja mam dwie płyty cd które dostałem z autem. menu jest po Polsku i polski lektor. Wszystko działa jak najlepiej.Jak by ktoś chciał mogę wytłumaczyć jak to zrobić to nie takie trudne. Zajmuje kilka minut. Opel Astra H 2007 rok
Czasem lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości:)

marzar

Astro-maniak
Posty: 66
Rejestracja: 25 gru 2012, 11:02
Imię: Marcin
Auto: Astra IV J 5D ENJOY
Silnik: 1.7 Diesel 110KM
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

#9

Nieprzeczytany post autor: marzar »

aaliyah pisze:Witam
ja mam dwie płyty cd które dostałem z autem. menu jest po Polsku i polski lektor. Wszystko działa jak najlepiej.Jak by ktoś chciał mogę wytłumaczyć jak to zrobić to nie takie trudne. Zajmuje kilka minut. Opel Astra H 2007 rok
a samochód masz Polski ? bo może miałeś oryginalnie język polski (więc i ten moduł, który my musielibyśmy wymienić) zawierał już język polski.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ