Wideorejestrator - jakie polecacie i czy jest przydatne?

co polecacie i jak obsługiwać
przemoopel

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2016, 13:33
Imię: przemo
Auto: astra H 1.9 , Corsa C 1.2
Silnik: DTL
Województwo: śląskie

Wideorejestrator - jakie polecacie i czy jest przydatne?

#181

Nieprzeczytany post autor: przemoopel »

A czy istnieje możliwość zapisu śladu z gps bądź śledzenie w czasie rzeczywistym ?

dudu20

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 03 gru 2016, 23:05
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTC
Województwo: świętokrzyskie
Pomocny: 2 razy

#182

Nieprzeczytany post autor: dudu20 »

Jak chcesz rejestrację i czas rzeczywisty to kup coś takiego
Mini China GPS Tracker Vehicle Tracking Device Car Motorcycle GSM Locator Remote Control With Real Time Monitoring System APPS
[External Link Removed for Guests]
(from AliExpress Android)

przemoopel

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 sie 2016, 13:33
Imię: przemo
Auto: astra H 1.9 , Corsa C 1.2
Silnik: DTL
Województwo: śląskie

#183

Nieprzeczytany post autor: przemoopel »

Wracając do Sjcam 5000 której bateria spuchła do tego stopnia że rozdymało kamerę. Przy zakupie miła pani poinformowała mnie że jak się coś stanie to sjcam wymienia na nowe nie bawiąc się w naprawy. Otóż moja kamera od miesiąca krąży po kraju bądz nawet została wysłana do skośnych ludzików gdyż nasz serwis nie daje rady :shock: (info ze sklepu ) . Oczywiście gwarancja producenta więc rękojmi nic nie zdziałam. Także jakby ktoś zastanawiał sie nad tą marką to ze względu na serwis odradzam.

esper

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2015, 17:52
Auto: Astra G
Silnik: 1.6
Województwo: lubelskie

#184

Nieprzeczytany post autor: esper »

A co powiecie o tym sprzęcie [External Link Removed for Guests]. Chciałem kupić w końcu coś lepszego i zastanawiam się na tym Mikavi.

Wigo48

Astro-maniak
Posty: 265
Rejestracja: 09 gru 2015, 16:57
Imię: Wiesław
Auto: Astra H Z 1,6 XEP Twinport 2005
Województwo: łódzkie
Pomocny: 7 razy

#185

Nieprzeczytany post autor: Wigo48 »

Odświeżę trochę temat wyboru wideorejestratora. Podoba mi się i mam zamiar kupić Smart GPS DVR 1300 L [External Link Removed for Guests], lub [External Link Removed for Guests], ale coś mało filmów i opinii jest na jego temat. Zaletą wybranych przeze mnie egzemplarzy oprócz niezłej jakości i wyglądu jest możliwość obrotu nawet do tyłu, co wzmacnia jego uniwersalność w kierunku który mnie interesuje jak również łatwy demontaż. Wadą Viofo jest brak GPSu, który daje dodatkowe dowody np prędkości. Może ktoś kupił któryś z wymienionych i napisze coś o jego użytkowaniu.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2018, 19:47 przez Wigo48, łącznie zmieniany 4 razy.

Rysiob

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 16 lip 2017, 21:18
Auto: Astra J a14net & Polonez 1.6 GLI
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Pomocny: 3 razy

#186

Nieprzeczytany post autor: Rysiob »

Zastanawiam się nad zakupem wideorejestratora do swojej Astry J. Szukam czegoś, co ma dobrą jakość obrazu i przede wszystkim nie zajmuje dużo miejsca. Na ebay'u znalazłem coś takiego jak na screenach poniżej. Miał ktoś styczność z czymś takim? Dałoby się to zamontować w Astrze J?

ObrazekObrazekObrazekObrazek

SuperStructure

Astro-maniak
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:19
Imię: Marcin
Auto: Astra J
Silnik: A17DTJ
Województwo: mazowieckie

#187

Nieprzeczytany post autor: SuperStructure »

Kupcie sprawdzone przez wielu użytkowników Viofo A119S lub A119. Dostępne w Polsce lub z chińskich sklepów. Z gps lub bez. W internecie jest mnóstwo testów. Sam czekam na jakąś promocję i kupuje ;)

Awatar użytkownika
Misza

Astro-maniak
Posty: 1491
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Imię: Michał
Auto: ASTRA J COSMO AT; Forester SF 2.0
Silnik: A16LET
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Ełk
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 11 razy
Kontakt:

#188

Nieprzeczytany post autor: Misza »

Rysiob, może zainteresuj się "polskim" [External Link Removed for Guests], i tak wszystko jeden szwanc z chin ;)
- Wydaje mi się, że nawet swoją Astrą bym przejechał tą drogę, bez większych problemów
- Zakopałbyś się. widać już zboczone myślenie użytkownika Subaru

bartekw86

Astro-maniak
Posty: 95
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:19
Imię: Bartosz
Auto: Astra H GTC Innovation
Silnik: Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#189

Nieprzeczytany post autor: bartekw86 »

@up nie pierdziel glupot, chinczyk nie chinczyk ale sporo jest juz przetestowanych doglebnie i mozna jakies wnioski wyciagnac... Manta no prosze Cie hahaha

Tak samo polecam Viofo A119S, mam taki w AH i jest za lusterkiem w zasadzie nie widoczy z zewnatrz, bezobslugowy, co do jakosci, testy mowia same za siebie.

Awatar użytkownika
Misza

Astro-maniak
Posty: 1491
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Imię: Michał
Auto: ASTRA J COSMO AT; Forester SF 2.0
Silnik: A16LET
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Ełk
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 11 razy
Kontakt:

#190

Nieprzeczytany post autor: Misza »

@up - Ciebie to nauczyli tylko czytać, czy czytać ze zrozumieniem też? Od tatusia manto dostałeś, że jesteś taki niegrzeczny?

Przeczytaj mój post jeszcze raz, zobacz do czego odnoszę się a później poluzuj gumę w majtkach, bo ciśnienia nie trzymasz.
- Wydaje mi się, że nawet swoją Astrą bym przejechał tą drogę, bez większych problemów
- Zakopałbyś się. widać już zboczone myślenie użytkownika Subaru

ODPOWIEDZ