CD70 Problem z nawigacją po wgraniu PL menu i lektora

co polecacie i jak obsługiwać
Awatar użytkownika
KraX

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2016, 1:50
Auto: SIGNUM
Województwo: śląskie

CD70 Problem z nawigacją po wgraniu PL menu i lektora

#31

Nieprzeczytany post autor: KraX »

Witam panowie, czy ktoś mógłby by mi ktoś udostępnić soft do navi 70 jestem w kropce, wolek nie odpisuje na mail. Oczywiście wiem że nie ma nic za darmo po przesłaniu softa pokażę potwierdzenie przelewu do projektnavi. Mój mail to rlazarski@gmail.com

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Faktem jest, że Wołek nie odpisuje na maile (kilkukrotnie próbowałem się z nim skontaktować i jak kamień w wodę).

Nie wiem co jest tego powodem. Stawia pod ścianą ludzi, którzy uczciwie chcą skorzystać z efektów jego pracy.

Na forum Vectra Klub Polska jest wątek, w którym ludzie wrzucają poprawne wersje softu. Wołek jest tam userem, więc można założyć, że wyraził na to zgodę.

Link do tematu : [External Link Removed for Guests]
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
lalta

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:14
Imię: Mateusz
Auto: Astra H
Rocznik: 2004
Województwo: śląskie

#33

Nieprzeczytany post autor: lalta »

Czy komuś udało się naprawić radio? Wyskakuje mi komunikat Software Update! Ignition must not be switched on or off!. Widziałem wiele odpowiedzi na ten temat, ale nigdzie nie mogę znaleźć poprawnego rozwiązania. Płyta wyszła z napędu automatycznie. Co dalej?

Awatar użytkownika
Tomeclat

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 16:26
Imię: Tomasz
Auto: Astra H TwinTop
Silnik: Z19DTH
Rocznik: 2007
Województwo: podkarpackie

#34

Nieprzeczytany post autor: Tomeclat »

Czy wie ktoś gdzie mogę kupić od Wolka oryginalny soft ? Lub mógłby mi ktoś udostępnić legitny plik , żeby nie uwalić sobie radia?? Mam wejście AUX w astrze , a radio ma soft z 2004 i nie mogę aktywować zakładki pod AUX.

ODPOWIEDZ