Ilość czujników temp.

maxio69

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 13 lut 2013, 17:39
Imię: Piotr
Województwo: podkarpackie

Ilość czujników temp.

#1

Nieprzeczytany post autor: maxio69 »

Witam.
Posiadam od nie dawna opla astrę G 1.7 DTI isuzu 01r. Kumpel po zakupie podpiął mi go pod kompa okazało się, że mam padnięty czujnik temperatury wewnętrznej. Przynajmniej tak mi powiedział, że padł mi ten czujnik ten wewnętrzny.
Nie wiem wgl gdzie on się znajduje nawet nie wiem ile w tej astrze jest czujników temp.
Wiem, że jest ten co pokazuje temp na zewnątrz ale on działa poprawnie i ten od temp wody chłodzącej. Co prawda pokazuje mi temp na zegarze ale jak narazie max pokazało mi 90 stopni powyżej wskazówka ani nie drgnie.

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

na cholerę ci czujnik tem wew -obawiam się ze cos skopal z odzczytem bo nie wiem po co komp mialby wykazywać ten blad .

Wiem, że jest ten co pokazuje temp na zewnątrz ale on działa poprawnie i ten od temp wody chłodzącej. Co prawda pokazuje mi temp na zegarze ale jak narazie max pokazało mi 90 stopni powyżej wskazówka ani nie drgnie.

wiesz gdie jest to ok
co do wskazan to musimy wiedzieć w jakich warunkach ci pokazuje te 90 * czy podczas jazdy czy podczas pracy na postoju przez pol h -w drugim przyp było by to niepokojące ala zawsze musisz pamietac ze astra g ma uklaD CELOWO OSZUKUJACY
kioerujacego . [External Link Removed for Guests]
czytaj przemysl i dopiero podnos larum
marpas 1954

ODPOWIEDZ