Brak ładowania ???

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

Re: Brak ładowania ???

#11

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

albo pasek za luzny albo alternator padl
kupie podłokietnik przód astra g

Awatar użytkownika
Szymonb93

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:28
Imię: Szymon
Auto: Astra G kombi 2001 1,7dti isuzu
Województwo: wielkopolskie

#12

Nieprzeczytany post autor: Szymonb93 »

Witam, jest to moj pierwszy post :)


Otóż, mam problem z moim Opelkiem G z 2001 roku z silnikiem 1.7dti ( isuzu ).

Nie mam ładowania. Gdy przekrece kluczykiem na zapłon wszystkie kontrolki oprócz kontrolki ładowania się świecą.
Po odpaleniu nie mam ładowania, pasek jest, dodam ze dwa dni temu wymieniałem rozrzad.
posprawdzałem wszystko czy podpięte i czy dokręcone i wszystko cacy, ale ładowania brak i kontrolki brak :(

Dodam ze w czerwcu wymienialem regulator bo mialem za duze napiecie, zarowki h7 sie przepalily oraz obrotomierz z predkosciomierzem wariowaly wtedy i po wymianie caly czas bylo wszystko elegancko.

Znajomy mowil ze moze to byc zarowka na kontrolce przepalona, a gdy przepalona nie wzbudza altka i dlatego ladowania nie ma.

Mowil mi ze moze szczotki.... ale szczotki byly z regulatorem wiec tez nowe w czerwcu, niemozliwe aby przez 3 miechy sie wyjechaly.

Cos jakies porady? ktos sie spotkał z czyms podobnym? prosze o pomoc!

Awatar użytkownika
Szymonb93

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:28
Imię: Szymon
Auto: Astra G kombi 2001 1,7dti isuzu
Województwo: wielkopolskie

#13

Nieprzeczytany post autor: Szymonb93 »

Witam, jest to moj pierwszy post :)


Otóż, mam problem z moim Opelkiem G z 2001 roku z silnikiem 1.7dti ( isuzu ). (bez klimy )

Nie mam ładowania. Gdy przekrece kluczykiem na zapłon wszystkie kontrolki oprócz kontrolki ładowania się świecą.
Po odpaleniu nie mam ładowania, pasek jest, dodam ze dwa dni temu wymieniałem rozrzad.
posprawdzałem wszystko czy podpięte i czy dokręcone i wszystko cacy, ale ładowania brak i kontrolki brak :(

Dodam ze w czerwcu wymienialem regulator bo mialem za duze napiecie, zarowki h7 sie przepalily oraz obrotomierz z predkosciomierzem wariowaly wtedy i po wymianie caly czas bylo wszystko elegancko.

Znajomy mowil ze moze to byc zarowka na kontrolce przepalona, a gdy przepalona nie wzbudza altka i dlatego ladowania nie ma.

Mowil mi ze moze szczotki.... ale szczotki byly z regulatorem wiec tez nowe w czerwcu, niemozliwe aby przez 3 miechy sie wyjechaly.

Cos jakies porady? ktos sie spotkał z czyms podobnym? prosze o pomoc!
! Tematy połączyłem na przyszłość zapoznaj się z regulaminem forum i układem działów.
// Wiadomość z:Dido2@

ODPOWIEDZ