Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

szymi90

Astro-maniak
Posty: 461
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:50
Imię: szymon
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: z18xe1
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Obrowiec/Krapkowice

Re: Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Koronowo 2013

#31

Nieprzeczytany post autor: szymi90 »

szymi tez dziekuje za zlocik opłacalo sie jechac jak najbardziej,dziki sauberowi za towarzyszenie w drodze,za rundke na kjs marta dalej pod wrazeniem rundki :lol: dzieki całej ekipie opolskiej, dzieki kris dent za zapasowy aku 8-) slaskiemu domkowi za jego trunki,miedzy innymi wina wytrawne tomo
Do zobaczenia za rok ;)
QP by szymi90

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

gumiś2783

#32

Nieprzeczytany post autor: gumiś2783 »

Bym zapomnial.Podziekowania dla Andrzeja za zainteresowaniem i sprawdzenie komputerem mojego autka.I dla Grzegrza za porady. :D

gumiś2783

#33

Nieprzeczytany post autor: gumiś2783 »

Bym zapomnial.Podziekowania dla Andrzeja za zainteresowanie i sprawdzenie komputerem mojego autka i dla Grzegrza za porady.

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

Ja również dziękuję za miło spędzony choć krótki czas ale opłacało się wpaść na 1 dzień -miło było z Wami pogadać w dobrej atmosferze - powstały nowe nicki :mrgreen: domek nr 4 wie :lol: Za rok mam nadzieję że będę cały zlot .Jeszcze raz dzięki .
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

Awatar użytkownika
Buniunia

Astro-maniak
Posty: 206
Rejestracja: 06 cze 2009, 11:21
Imię: Magda
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: Buniunia »

Dobra, teraz ja! Dziękuję bardzo wszystkim zgromadzonym na tegorocznym OG!

Całej ekipie organizacyjnej (mimo mniejszej ilości organizatorów i tak wszystko poszło elegancko jak zwykle :))
Dziękuje Wielkopolsce - Bartas, Czajka, Dzieci@k, Pati, Koza, Ada, Silver, Urban, za mega 4 dni w jednym domku :)
Justynce i Seviemu za bardzo, bardzo pyszne winko, które wyparowało w 3 min, i za towarzystwo przez cały zlot. Jesteście wspaniali:*
Irenka , ach Ty moja siostro bliźniaczko :)
Endru, Pawelk, Herminatorek, Ilek, Grzesiu, Mariusz, Michał - z wami zabawa jest lepsza niż wesele!
Endru - Bimber pierwsza klasa - zmiótł mnie z powierzchni ziemi!
Edzia i Przemo, dziękuję za transport do domu!
Ola "gumowe kości" jak zwykle nie zawiodłaś :)
Łysy - myślę, że już mi wybaczyłeś moje angielskie wyjście z ogniska. Ty i te dwoje dupole i dupeczki
Radjowy, wejście z drzwiami mnie rozbawiło do łez!
Darian - miło było znów pogadać ;)
Piotr "Kuzi" Żyła - nie gniewaj się za nową ksywkę :P Przynajmniej była udana zabawa mimo, że nie mamy razem zdjęcia.
Wszystkim, którzy zaśpiewali mojej mamie 100 lat dziękuję bardzo bardzo bo mega ją to wzruszyło :)
Wiśnia.. Very hipnotajzing eyes - dla mnie jesteś mistrzem wieczoru :)
Pomorskie - jak zawsze miło było was zobaczyć :)
FalconTech - sam jesteś wredna wiedźma, szkoda, że musiałeś wcześniej wrócić bo szykowałam na Ciebie zemstę :twisted:

Oraz całej reszcie, której nie wymieniłam jesteście dla mnie jak rodzina i już odliczam dni i godziny do następnego spotkania!
Jeżeli życie daje Ci cytryny.. To zrób z nich lemoniadę! :)

Draka

Astro-maniak
Posty: 108
Rejestracja: 11 lip 2012, 18:12
Imię: Wojciech
Auto: ASTRA G CARAVAN
Silnik: 2,0 DTL 16 V
Województwo: pomorskie

#36

Nieprzeczytany post autor: Draka »

Melduje że też dotarłem bezpiecznie do domu :D ( chyba jako ostatni z Pomorskiego :lol: )
Dzięki za wspólnie spędzony czas . Fajnie było znów zobaczyć ludzi z Iławy ( jak zawsze miłych i pomocnych )
Ewa dzięki za znak na A1 że jadę bez świateł :lol: Trochę szkoda że Dżastin nie dał koncertu na koniec zloty (domek nr.4 wie o co chodzi)

Awatar użytkownika
Rajdowy

Astro-maniak
Posty: 2535
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:16
Imię: Łukasz
Auto: Astra F Caravan dB
Silnik: X16SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: Rajdowy »

Ja również chciałem podziękować Wszystkim z którymi się bawiłem ;) Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy że mogłem ponownie się z Wami spotkać, wypić, pogadać, poświrować itd. Nie będę tu Wszystkich po kolei wymieniał ale powiem tyle: "Jesteście Zajebiści" :D W mojej pamięci znów zapisały się kolejne miłe, zabawne wspomnienia i sytuacje. WLKP wraz z Warmińsko-Mazurskim zostało do niedzieli i nie mogło się przyzwyczaić do tego że był taki spokój w ośrodku na wieczór :D Rodzinny grill również bardzo udany. Ze zlotu wyjechałem z kilkoma nowymi nickami także jest mi miło a zarówno mam dylemat który wybrać :lol: W przyszłym roku wiadomo obecność obowiązkowa :mrgreen: Już zaczynam odliczać dni do kolejnej majówki w Koronowie ;)

Do Zarządu i Modów : Pamiętajcie o tym, że w przyszłym roku chętnie pomogę w organizacji zlotu, także liczę na odzew w tej sprawie, a będziemy działać ;)
--> CICHE SAMOCHODY ZABIJAJĄ DZIECI...BASS RATUJE ŻYCIE <-- VIBE BLACK AIR INNOVATIVE BASS ENCLOSURES & TARAMPS AMPLIFICADORES

madmax

Astro-maniak
Posty: 259
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:10
Auto: ferrari
Województwo: pomorskie

#38

Nieprzeczytany post autor: madmax »

Pisałem posta jakieś dwie godziny temu i go znaleźć nie mogę.

Udało mi się końcu wrócić do domu co prawda uciekłem trochę bez pożegnania ale sytuacja wymagała szybkiej ewakuacji w nocy (zaznaczam ze miałem 0.00 nim odjechałem co dziwne wiem). Dziękuje wszystkim za ekstra spędzony czas. Zlot zorganizowany wzorowo:)
Szczególne podziękowania dla domku pomorskiego za wprowadzenie mnie w towarzystwo bo byłem nowy. No i oczywiście dla ekipy z pomostu, Ewy kto wie ten wie. No i nie mogę zapomnieć o Gizmo. Ps, Gizmo ja na was czekam jak będzie ładna pogoda (napijemy się po mojemu)

Jeszcze raz dzięki wszystkim


Dodam jeszcze, cwaniakowi któremu ukradł mi koszulkę klubową życzę aby obtarła mu całe plecy i żeby przyciągała wszystkie srające ptaki!!!! jak widać patologi w śród normalnych ludzi nie brakuje. Nie chciałem o tym pisać ale tak mnie denerwuje ten fakt że nie mogłem się powstrzymać.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2013, 8:11 przez madmax, łącznie zmieniany 2 razy.

KRIS DENT

Astro-maniak
Posty: 770
Rejestracja: 26 sie 2007, 1:47
Imię: Krzysiek
Auto: Astra F Sport,Vectra B Sport
Silnik: X16SZR,X18XE
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: KRIS DENT »

Tak więc kolejny już ,a 6 w moim stażu Ogólnopolski mamy za sobą... niestety ....
Ponieważ chciałbym podziękować tak wielu klubowiczom,tym starym i nowym,przyjaciołom oraz dobrym znajomym, nie będę wymieniał z nicków każdego aby ktoś nie poczuł się pominięty lub też co gorsza mniej ważny .
Podziękuję więc ogólnie...wszystkim - za mega zabawę,towarzystwo,wszelką pomoc i melanże do późnej nocy...a gdzie nas nie było...a kto u nas nie był !!! i czego to nie piliśmy !!!
Jakże miło było znów was zobaczyć,pogadać,wypić i doborowo się bawić!!!
zawsze pozytywnie,zawsze zajebiście !!!
Słowa uznania dla Zarządu i organizatorom za wspaniałe ogarnięcie VII OG !!!
Pozostała kolejna porcja niesamowitych wspomnień,przeżyć,doświadczeń i wspaniałych pamiątek...

Dzięki wielkie i do następnego !!!
KRIS DENT NYSA

Awatar użytkownika
Ruda

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2013, 17:47
Imię: Ewelina
Województwo: mazowieckie

#40

Nieprzeczytany post autor: Ruda »

No ilek8822 wzrostem raczej żadna się nie przejmowała mimo tego że ciągle miałam to wypominane przez Cb. A co do głosu to po prostu był dość wyrazny i tyle :D Na kolejnym zlocie postaram się być ciszej

Zablokowany