Astra TWIN TOP Przemyśl

Pytania, porady, niezbędne informacje dot. zakupu samochodu
Awatar użytkownika
roboterm

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2013, 12:01
Imię: grzes
Województwo: pomorskie

Re: Astra TWIN TOP Przemyśl

#21

Nieprzeczytany post autor: roboterm »

spoko dzięki kończymy temat w przyszłym tygodniu się okaże czy będę posiadaczem co by nie mówić super wersji tt.

Awatar użytkownika
roboterm

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2013, 12:01
Imię: grzes
Województwo: pomorskie

#22

Nieprzeczytany post autor: roboterm »

sylwesters7 pisze:byłem kiedyś u tego gościa na podwórko, oglądałem fokę, na zdjeciach super pięknie, przez telefon też piękna w 100% bezwwypadkowa, wizyta na miejscu z racji że blisko i szok już z paru metrów było widać inny odcięń przodu od tyłu, autko tragicznie zrobione i do tego lekko uciekało na przeciwny pas ruchu. Teraz zmienili nazwę ziaja magdalena, wcześniej jakoś inaczej się to nazywało, jak wróciłem do domu to po nazwie firmy znalazłem w necie że mają X spraw w sądzie dotyczących sprzedaży auta w stanie niezgodnym z opisem. Ogólnie to każdy twierdził że to oszuści ja przekonałem się też.
Jak widać historia lubi się powtarzać i po rezygnacji w ustalonym terminie z zakupu auta handlarz nie oddaje zaliczki. Niestety tacy ludzie są bezkarni szkoda tylko tego co zrobi z nimi interes. Pewnie i te sprawy w sądzie są ale kto je weryfikuje lepiej nigdy nie kupować od handlarza sam się boleśnie o tym przekonałem.

wiciass

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 18 lis 2012, 9:05
Imię: Wiktor
Auto: ASTRA H TWIN TOP 2.0T OPC
Silnik: Z20LER
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#23

Nieprzeczytany post autor: wiciass »

od samego początku wszyscy mowili ze to auto to ulep a sprzedający ma szemraną opinię... Ciężko było spodziewać się pozytywnego obrotu sprawy...

Awatar użytkownika
roboterm

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2013, 12:01
Imię: grzes
Województwo: pomorskie

#24

Nieprzeczytany post autor: roboterm »

Widać nawet im się ogłoszenia nie chce zmienić bo jelenia i tak trafią. Na tą astrę. A ja już wybrałem inną i to 100% bez wypadkowa. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ