tanie częsci do opla...Gliwice??

Awatar użytkownika
aniac

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 26 kwie 2013, 17:56
Imię: Anna
Auto: Astra kombi
Silnik: 1.7 tds
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: tanie częsci do opla...Gliwice??

#11

Nieprzeczytany post autor: aniac »

Organ18 pisze:Moja mama jeździ na tarnogórską bo na Śliwki uważa jest drogo i na tarnogórskiej jest miła obsługa , ja tam zostawiłem moją astre i nie jestem zadowolony . Chodź cenowo mają przystępnie .

Ja na sliwki kupilam wiekszosc czesci do opla jak remontowalam, ceny nizsze niz na tarnogorskiej... ale moja noga juz tam nie stanie.... kolesie potraktowali mnie i meza jak jakis durnych tepakow co sie na niczym nie znaja( moze nie mamy szkoly mechanicznej zrobionej) ale przez to ze maz remontowal astre z ojcem to widzial ze lozysko oporowe jest inne niz to w zestawie ktore mi sprzedali to jeszcze mieli jakies chore zale....

jest jeszcze jeden sklep na daszynskiego ( niedawno go odkrylam) ceny maja porownywalne z tarnogorska ale teraz to juz wole jechac zaplacic drozej ale nie wysluchiwac jacy to oni najmadrzejsi na swiecie jakby wszystkie rozumy pozjadali.... ehh zostawilam tam ok 1500 zl a zachowali sie jak chamy....... nigdy wiecej zakupow na JANA ŚLIWKI....

Usunięty użytkownik 806449

#12

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 806449 »

Ja tam jeżdźę na Daszyńskiego i jestem z cen zadowolony.

Awatar użytkownika
aniac

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 26 kwie 2013, 17:56
Imię: Anna
Auto: Astra kombi
Silnik: 1.7 tds
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

#13

Nieprzeczytany post autor: aniac »

wnukers pisze:Ja tam jeżdźę na Daszyńskiego i jestem z cen zadowolony.
ja niestety za pozno znalazlam ten sklep. A mieszkam raptem jakies 7 km od sklepu :)

Usunięty użytkownik 806449

#14

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 806449 »

Pod latarnią zawsze jest najciemniej :)
Ale w/g Mnie nigdy nie ma tak żeby w jednym sklepie wszystko było najtańsze, na szczęście mamy internet i możemy sobie najpierw porównać zamiast jeździć i marnować czas i pieniądze.
W najgorszym wypadku mam 10 % zniżki na części z serwisów Opla :)

Awatar użytkownika
aniac

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 26 kwie 2013, 17:56
Imię: Anna
Auto: Astra kombi
Silnik: 1.7 tds
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

#15

Nieprzeczytany post autor: aniac »

wnukers pisze:Pod latarnią zawsze jest najciemniej :)
Ale w/g Mnie nigdy nie ma tak żeby w jednym sklepie wszystko było najtańsze, na szczęście mamy internet i możemy sobie najpierw porównać zamiast jeździć i marnować czas i pieniądze.
W najgorszym wypadku mam 10 % zniżki na części z serwisów Opla :)
no niby nie ma tak bo ja jak kupowalam czesci to np "na wojtuli" blotnik kosztowal jakos 170 zl a na sliwki chyba 130 zl.

szkoda ze wczesniej sie nie pochwaliles ze masz jakis rabat zanim wydalam prawie 2 tysie na czesci przy gruntownym. Ale zapamietam na przyszlosc :)

Usunięty użytkownik 806449

#16

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 806449 »

Wcześniej nie miałem okazji zaglądać tu ale zauważyłem jak ładnie zrobiłaś swoja Asterkę. Kiedyś tez taką miałem i sympatia do tej wersji zostaje :)
A tak jeśli chodzi o części to nie ma problemu z Moją zniżką zawsze się podzielę.
I tak przy okazji znalazłem w piwnicy silniczek do regulacji świateł przód strona chyba lewa więc jak ktoś ma ochotę to oddam za darmo.

Awatar użytkownika
aniac

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 26 kwie 2013, 17:56
Imię: Anna
Auto: Astra kombi
Silnik: 1.7 tds
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

#17

Nieprzeczytany post autor: aniac »

wnukers pisze:Wcześniej nie miałem okazji zaglądać tu ale zauważyłem jak ładnie zrobiłaś swoja Asterkę. Kiedyś tez taką miałem i sympatia do tej wersji zostaje :)
A tak jeśli chodzi o części to nie ma problemu z Moją zniżką zawsze się podzielę.
I tak przy okazji znalazłem w piwnicy silniczek do regulacji świateł przód strona chyba lewa więc jak ktoś ma ochotę to oddam za darmo.
A tam od razu ZROBIŁAŚ 8-) ja tylko wydawalam kase i jezdzilam p czesci ;) reszte zrobili moi panowie ;) ale ogolnie dzieki :)

Jak bede potrzebowała cos kupic to sie zglosze ;) chociaz mam nadzieje ze po ostatnich remontach dlugo pojezdzi bezawaryjnie :) chociaz musialabym kupic jedna srubke ale to juz po nowym roku bede myslala...a tam wogole to gdzie masz te znizki ??

Usunięty użytkownik 806449

#18

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 806449 »

aniac pisze:
wnukers pisze:Wcześniej nie miałem okazji zaglądać tu ale zauważyłem jak ładnie zrobiłaś swoja Asterkę. Kiedyś tez taką miałem i sympatia do tej wersji zostaje :)
A tak jeśli chodzi o części to nie ma problemu z Moją zniżką zawsze się podzielę.
I tak przy okazji znalazłem w piwnicy silniczek do regulacji świateł przód strona chyba lewa więc jak ktoś ma ochotę to oddam za darmo.
A tam od razu ZROBIŁAŚ 8-) ja tylko wydawalam kase i jezdzilam p czesci ;) reszte zrobili moi panowie ;) ale ogolnie dzieki :)

Jak bede potrzebowała cos kupic to sie zglosze ;) chociaz mam nadzieje ze po ostatnich remontach dlugo pojezdzi bezawaryjnie :) chociaz musialabym kupic jedna srubke ale to juz po nowym roku bede myslala...a tam wogole to gdzie masz te znizki ??
Tylko w serwisach Opla czyli np. Asko Tarnowskie Góry i Gliwice jak się jedzie na Mikołów.
Czyli morze nie być tak tanio ale już kilka razy skorzystałem

Zablokowany