Zaślepki

Awatar użytkownika
oliwka

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:15
Imię: Oliwia
Auto: Astra H GTC
Województwo: kujawsko-pomorskie

Zaślepki

#1

Nieprzeczytany post autor: oliwka »

Witam, mianowicie szukam od pewnego czasu zaślepkę haka od zderzaka tylnego oraz zaślepki na dachu tak jak przedstawiam na zdjęciu poniżej. Czy ktoś się orientuje gdzie mogę takie coś dostać, zamówić?
Bardzo mi na tym zależy, gdyż nie wygląda to jakoś ładnie z dziurą z tył :) Za wszelkie informacje jestem wdzięczna .
Pozdrawiam

[External Link Removed for Guests]

Artur272

Astro-maniak
Posty: 117
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:43
Imię: Artur
Auto: Astra GTC
Silnik: 1.9 DTH
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Kutno

#2

Nieprzeczytany post autor: Artur272 »

Zaślepka zderzaka: Nr katalogowy GM 93183335
Zaślepka otworu listwy dachowej: Przód - GM 13125719 i tył - GM 13125723 (GM 13125725)
Nowe są do lakierowania i niestety do najtańszych elementów nie należą. Możesz spróbować poszukać na popularnych serwisach aukcyjnych używek w odpowiednim kolorze ;)

Awatar użytkownika
przemty

ex-Staff
Posty: 6093
Rejestracja: 24 lut 2011, 10:45
Imię: Przemek
Auto: była AF, jest AH
Silnik: był 17D, jest Z18XE
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Sanok
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: przemty »

Koleżanko
Jeżeli znajdziesz używkę zaślepki dachowej - nieważny kolor- to śmiało możesz puszczać lotto i oczekiwać szóstki. Jednakowe prawdopodobieństwo występuje w obu przypadkach ;)
Niestety niejeden tutaj już to przerabiał i tylko kupno nowej za ok 75 zł. wchodzi w grę. Dodatkowo należy ją jeszcze pomalować.
Jest to jeden z najrzadziej występujących na rynku wtórnym elementów do Astry H ...
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
oliwka

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:15
Imię: Oliwia
Auto: Astra H GTC
Województwo: kujawsko-pomorskie

#4

Nieprzeczytany post autor: oliwka »

Dzięki za informacje. No niestety Znalazłam ale w takiej cenie że ręce same opadają. pozdrawiam :-)

ODPOWIEDZ