1.7 dtl przekaźnik świec nie pali jak zimny

Awatar użytkownika
przemek1985

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2015, 5:49
Imię: przemek
Auto: astra f
Województwo: śląskie

1.7 dtl przekaźnik świec nie pali jak zimny

#1

Nieprzeczytany post autor: przemek1985 »

Czesc jestem tu nowy mianowicie mam taki problem auto paliło normalnie nagle przestało po nocy kreęcilem chyba z pięc razy zeby odpaliło więc moje pytanie takie czy po zgaśnieciu kontrolki grzania świec podobno jakiś przekaźnik cyka u mnie cisza czy to ma coś wspólnego z grzaniem świec po odpaleniu Pali normalnie i gdzie tego przekaznika szukac jak cos jak go sprawdzic?

Awatar użytkownika
rafix6814

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 25 lip 2011, 18:13
Imię: Rafał
Auto: astra F
Silnik: 1.7 TDS ISUZU
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: 20 km od Torunia

#2

Nieprzeczytany post autor: rafix6814 »

sprawdz miernikiem czy jest napiecie na świecach jak przekrecisz kluczyk
moja astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
przemek1985

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2015, 5:49
Imię: przemek
Auto: astra f
Województwo: śląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: przemek1985 »

tak wiem tylko aku podładuje bo padł a puki co powiedz mi jak wiesz gdzie znajduje sie ten przekażnik i za co on odpowiada i czy powinien cykać to jest oplowski silnik nie isuzu dzięki i pozdrawiam

EDIT:
szukałem tego przekażnika tak jak piszą w prawym boku do strony pasażera nic tam nie ma żadnych przekażnikówm za schowkiem też nie jedynie obok aku mam bezpiecznik duży 30 A obok mały i zielony chodzby przekażnik i czarny też jakiś chyba przekażnik ale nie wiem czy to to prosze o odpowiedz.

EDIT:
teraz podłączyłem aku mam napięcie na świecach jakie powinno być mniej więcej bo nie wiem

Awatar użytkownika
Ziela

Astro-maniak
Posty: 133
Rejestracja: 08 kwie 2015, 19:21
Auto: Astra H
Silnik: Z16XER
Rocznik: 2010
Województwo: łódzkie

#4

Nieprzeczytany post autor: Ziela »

Pod tapicerką sprawdzałeś na prawym słupku czy tylko pod plastikiem? Jak sprawdzałeś tylko pod plastikiem to sprawdź też pod tapicerką na prawym słupku
Redukcja, dwa biegi i nie ma kolegi ;)

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ja przekaźnik od świec żarowych w X17DTL mam pod maską w skrzyneczce obok akumulatora. U mnie tez on szwankował, wyciągnąłem go, oczyściłem styki i działa :)

Awatar użytkownika
KonradII

Astro-maniak
Posty: 248
Rejestracja: 04 sty 2013, 21:00
Imię: Konrad
Auto: Astra F
Silnik: 1,7 tds
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koło
Wdzięczny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: KonradII »

W Haatchbackach i kommbiakach jest przy prawym słupku pasażera przy schowku, kolor żółty

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

U mnie jest pod maską. HB z 95' roku.

ODPOWIEDZ