Pompa wtryskowa vp44

Awatar użytkownika
gone

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:23
Auto: Astra G
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Bełchatów

Pompa wtryskowa vp44

#1

Nieprzeczytany post autor: gone »

Witam.
Mam pewien problem, posypała mi się pompa paliwa w mojej astrze g 1.7TD 68km . Podczas jqzdy samochód mi zgasł i już nie chciał odpalić... posprawdzałem wszystkie przewody paliwowe i jest wszystko dobrze paliwo płynie jak rzeka w amazoni aż do momentu gdy dostaje sie do pompy, ponieważ już do wtrysków nie dochodzi nawet kropelka. Podejrzewam że nawalił sterownik pompy, bądź mniej prawdopodobne wałek regulujący ciśnienie w pompie. I takie moje pytanie znacie na terenie woj łódzkiego lub śląskiego jakiegoś dobrego doktora który jest wstanie naprawić mi tą pompe w rozsądnej cenie ?

Awatar użytkownika
przemty

ex-Staff
Posty: 6093
Rejestracja: 24 lut 2011, 10:45
Imię: Przemek
Auto: była AF, jest AH
Silnik: był 17D, jest Z18XE
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Sanok
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: przemty »

Proszę bardzo, w temacie masz podawane namiary na warsztaty z całej Polski. Do wyboru do koloru...[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
gone

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:23
Auto: Astra G
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Bełchatów

#3

Nieprzeczytany post autor: gone »

a orientujecie sie ktoś może czy w jakimś innym samochodzie działa ta sama pompa i można było by zrobić podmianke? bo przeszukałem cały internet i do mojej astry jak już sa te pompy to uszkodzone, natomiast znalazłem sporo np do vectry i wydaje mi sie że sa to te same pompy

Awatar użytkownika
Dominikedra

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2015, 14:13
Imię: Dominik
Auto: Astra G
Silnik: Y20DTH
Województwo: lubelskie

#4

Nieprzeczytany post autor: Dominikedra »

Witam. Tydzień temu padła mi pompa i moje pytanie brzmi.

Dawać ją do regeneracji? - koszt z robocizną ~1200zł
Czy kupić używaną? - Koszt z robocizną ~700zł

Cena Auta ~4000zł. Czy poprostu odpuscic sobie i kupić inną Astrę a tą zostawić sprzedać na części?

Awatar użytkownika
mk5

Moderator Forum
Posty: 6255
Rejestracja: 10 sty 2013, 21:21
Imię: Marek
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9TDI
Województwo: lubelskie
Wdzięczny: 96 razy
Pomocny: 114 razy

#5

Nieprzeczytany post autor: mk5 »

Jezeli reszta jest w dobrym stanie to regeneruj i jedzij dalej.Co kupisz za 4 tys?Nie mozesz zostawic ot tak sobie,musisz zezłomowac a to juz nie jest takie proste.

leszek1970

Astro-maniak
Posty: 79
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:49
Imię: Leszek
Auto: Astra G Sport 2,0DTi
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie

#6

Nieprzeczytany post autor: leszek1970 »

Podepnę się do tematu.
Mam problemy z odpaleniem Astry. Z rana jak jest zimna pali od strzału, po rozgrzaniu, wyłączeniu i przerwie około 30 minut do godziny musze próbować z 4 razy minimum zanim zapali (nawet jak przód jest niżej od tyłu). Postawiłem samochód do warsztatu żeby sprawdzili. Wyszło, że jest podawana za mała dawka paliwa na starcie i mówią, że pompa do wymiany (podobno mojej pompy się nie regeneruje :-o ). Jak to jest z tymi pompami? Regeneruje się czy nie? Jeżeli tak, to gdzie w Białymstoku najlepiej to zrobić?

leszek1970

Astro-maniak
Posty: 79
Rejestracja: 03 paź 2013, 14:49
Imię: Leszek
Auto: Astra G Sport 2,0DTi
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie

#7

Nieprzeczytany post autor: leszek1970 »

Ponawiam pytanie. Halo. :cry:

Awatar użytkownika
Darian

V.I.P.
Posty: 3156
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:37
Imię: Darek
Auto: Astra J ST OPC Line`11
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GWE - Rumia
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Darian »

Zadzwoń najlepiej do serwisu zajmującego się regeneracją pomp w Twoim mieście a wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane... w necie na pewno znajdziesz takie firmy np. [External Link Removed for Guests]
Gdzie najlepiej (w jakim zakładzie) to uczynić to napisz zapytanie w Twoim dziale regionalnym => [External Link Removed for Guests]
Moje autko => Szara Eminencja

ODPOWIEDZ