zezwolenie

wszystko co się wiąże z CB
yattaman

#11

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

misiek pisze:najwidoczniej niech spadaja no hyba ze tak jak bylo kiedys ok 100 zl na rok idzie przebolec
Kiedyś to się płaciło ok 10-15zł za rok :) no i każdy użytkownik dostawał numer wywoławczy.

Błajo

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:54
Imię: Błajo
Auto: Astra H HB
Silnik: 1.7 CDTI 101KM
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Błajo »

yattaman pisze:Kiedyś to się płaciło ok 10-15zł za rok :) no i każdy użytkownik dostawał numer wywoławczy.
i to bylo git!
[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

abook

#13

Nieprzeczytany post autor: abook »

To fakt, ostatnio pojawiły się pogłoski o przywróceniu zezwoleń na radia CB, ale stanęło to i jak narazie nic nie słychać aby mogło wejść w życie. Posiadam CB już od 3 latek i jak narazie podczas kontroli żaden misiek nie zapytał nawet o wymaganą homologację na radio. Po prostu nie zwracają uwagi na fakt, że jest w aucie CB. Wykorzystanie CB do gnania z oszałamiającymi prędkościami to szczyt .... ale nic na to nie poradzimy.
Podejrzewam że wprowadzenie opłat i tak nie zmieni zachowań pewnych kierowców... używających radia tylko jako antyradaru.

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

moim zdaniem powinno wrocic pozwolenie na CB bynajmniej nie bylo by tylu krety... na radiu jak jajo bajo boze co za ograniczeni ludzie sa na radiu a przeciez to ma POMAGAC !!!!! pozdrawiam normalnych uzytkownikow CB z FORUM i z BYDGOSZCZY

[ Dodano: 2008-02-25, 20:01 ]
dodam ja mam radio od 98roku i ani razu pieski nie wolaly pozwolenia :)

kola

Astro-maniak
Posty: 204
Rejestracja: 10 lis 2007, 22:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: kola »

jachukb pisze:moim zdaniem powinno wrocic pozwolenie na CB bynajmniej nie bylo by tylu krety... na radiu jak jajo bajo boze co za ograniczeni ludzie sa na radiu a przeciez to ma POMAGAC
najlepiej to z takimi nie wchodzic w dyskusję i udawac że sie ich nie słyszy-poprostu nie reagowac na takie głupoty-pomaga.

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

najlepiej ich namierzyc i polamac antene u mnie w BYDZI byl taki kretyn BAJO JAJO i okazalo sie ze to byl madry laweciaz- kojot to dostal taki wpierdal ze szok :) pozdrawiam normalnych uzytkownikow CB i nie dajkcie sie zlapac PSIAKOM :P

Awatar użytkownika
perla

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: perla »

Potwierdzam to co napisał KOLA jest to najlepszy sposób
a na głupotę niema lekarstwa,i tu nawet przepisy nie pomoga

Baltona

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław / Kraków
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Baltona »

Witam
Ja też od nastu lat mam licencję i numer CB. Od paru lat już prawie wcale nie włączam radyjka, żeby mnie jasna krew nie zalała. Wypowiedzi bez większej treści, "mięso" i puste nośne są na porządku dziennym. Odkąd mam pozwolenie, zaobserwowałem, że to tylko papierek. Ci najbardziej uciążliwi nic sobie z przepisów nie robią i nie robili sobie nigdy, bo niby kto tego pilnował. Niestety mam wrażenie, że projekty opłat za CB to tylko kolejny sposób na wypompowanie jeszcze kilku PLN z kieszeni społeczeństwa, i nie ma to nic wspólnego z troską o zachowanie jakiegoś ładu na paśmie 11m. Może to radykalne co napiszę, ale to radyjka są za tanie. Za 100 PLN można mieć zestaw z demobilu, domowo rozkręcony do fula (bo kto to sprawdzi) i już można się dowartościowywać w eterze. A to że jakiś mobilek stoi przed objazdem i chce o drogę zapytać to takiego jednego z drugim już g.. obchodzi :evil: . Polacy jeszcze nie dorośli do wolności (no może nie wszyscy :mrgreen: ) i dopóki należytego nadzoru nie będzie to nic się nie zmieni, no ale może się mylę. Oby. :|

ODPOWIEDZ