CAN SMART MODULE - polski odpowiednik Happy Light Show

Awatar użytkownika
marcinsu

Astro-maniak
Posty: 181
Rejestracja: 08 gru 2011, 21:57
Imię: Marcin
Auto: Astra H Htb
Silnik: A16XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

CAN SMART MODULE - polski odpowiednik Happy Light Show

#301

Nieprzeczytany post autor: marcinsu »

marti_ns pisze:Dobra, widzę że temat oraz projekt raczej umarł, pewnie nie będzie już rozwijany.

Ja sprzedałem już swój moduł, więc na tym koniec z mojej strony.

Pytać ile będę mógł to pomogę
Szkoda...
Liczyłem na ostatnią aktualizację która będzie stabilna jak ostatnia wersja i z działającymi informacjami na wyświetlaczu zegarów.

Może dałoby radę aby autor jak już zakończył pracę nad modułem to mógłby udostępnić źródła / kody. Można by dalej coś robić z modułem.

Proszę, zapytaj się jak możesz.
Dzięki wielkie.
Astra H - mody: CID+VideoInterface, DVD90NAVI, UWA, tempomat, przycisk Sport + licznik, kluczyk scyzoryk, dysze mgłowe, moduł silniczka obiegu powietrza, listwy silver grid, osłona pod silnik, chlapacze, owiewki, LWPM Comfort Module

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#302

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

marcinsu pisze:QR_BBPOST Dobra, widzę że temat oraz projekt raczej umarł, pewnie nie będzie już rozwijany.
pozwolę sobie odświeżyć temat :)
od jakiegoś czasu pracuję nad takim (zbliżonym) modułem. Co prawda od początku wszystko projektowane i testowane w Zafirze, ale wszystko działa bez problemu w Astrze - problemem jest tylko włożenie modułu do gniazda. O ile do Zafiry wszystko pięknie pasuje, to do Astry bez jakiejś przedłużki OBD się nie obejdzie. Niestety nie mam Astry-H, a chciałbym moduł dopasować do niej. Czy ktoś (z Wrocławia) miałby może ochotę użyczyć na chwilę swoją Astrę, abym mógł obadać/pomierzyć jak wygląda to gniazdo i jak musiałbym zmodyfikować obudowę modułu by pasowała jak należy bez dodatkowych kabelków?

Funkcje mojego modułu, w wielki skrócie: monitorowanie DPF, czujników parkowania, temperatura, napięcie ładowania, sterowanie światłami, follow-me-home, needle sweep, alarm i mam jeszcze wiele innych pomysłów :)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 14:18 przez LWPM, łącznie zmieniany 1 raz.

Zeniu69

Astro-maniak
Posty: 74
Rejestracja: 27 wrz 2017, 21:38
Imię: Rafal
Auto: Astra J
Województwo: Zagranica - UE

#303

Nieprzeczytany post autor: Zeniu69 »

Bedziesz robil na sprzedaz? Dla J-tki?
Jesli tak to sie na to pisze :)
Wprowadz tylko jeszcze funkcje otwierana tylnej klapy poprzez podwojnie nacisniecie przycisku na pilocie.

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#304

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

Zeniu69 pisze:QR_BBPOST Bedziesz robil na sprzedaz? Dla J-tki?
jak mi ktoś pożyczy J do testów... to mogę zobaczyć co się da zrobić :)
Na pewno dogadam się z silnikiem, nie wiem jak z wyświetlaczem - tutaj zupełnie co innego jest... (mój moduł wyświetla wszystko na fabrycznym wyświetlaczu (CID/GID))
Moduł już jest sprzedawany, działa z powodzeniem w wielu Zafirach i w Astrze i Vectrze... dlatego szukam tutaj pomocy z dostosowaniem obudowy modułu do Astry
Zeniu69 pisze:QR_BBPOST Wprowadz tylko jeszcze funkcje otwierana tylnej klapy poprzez podwojnie nacisniecie przycisku na pilocie.
to akurat już mam - nie pisałem o wszystkim co ten moduł potrafi, bo zaraz mój post zostanie usunięty... (bo zostanie uznany za reklamę... - jak to bywa na innych forach...)
jak będzie zainteresowanie i nie zostanę za to zbanowany, to mogę opisać szczegółowo moduł na tym forum :)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 15:11 przez LWPM, łącznie zmieniany 3 razy.

Zeniu69

Astro-maniak
Posty: 74
Rejestracja: 27 wrz 2017, 21:38
Imię: Rafal
Auto: Astra J
Województwo: Zagranica - UE

#305

Nieprzeczytany post autor: Zeniu69 »

CID czyli ten duzy wyswietlacz nad radiem?

A jal jest z imformacja o DPF? Wyskakuje automatycznie info o wypalaniu czy trzeba samemu martwic sie o kontrole?

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#306

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

Zeniu69 pisze:QR_BBPOST CID czyli ten duzy wyswietlacz nad radiem?
tak, ale to jak mówiłem w Astrze-H (do nowszych nawet z tym nie podchodziłem jeszcze - nie mam dostępu do nowszych aut... a już znaleźć kogoś by mi pozwolił się podpiąć komputerem... to jeszcze trudniej)
Zeniu69 pisze:QR_BBPOST A jal jest z imformacja o DPF? Wyskakuje automatycznie info o wypalaniu czy trzeba samemu martwic sie o kontrole?
oczywiście, że wszystko automatycznie. włączy się wypalanie, dostajesz komunikat i widzisz postęp wypalania w %, przebieg od ostatniego wypalania, temp spalin, itp...
kilka filmów znajdziesz [External Link Removed for Guests], ale wszystkiego tam nie ma niestety - nie mam kiedy filmików zrobić :)

Zeniu69

Astro-maniak
Posty: 74
Rejestracja: 27 wrz 2017, 21:38
Imię: Rafal
Auto: Astra J
Województwo: Zagranica - UE

#307

Nieprzeczytany post autor: Zeniu69 »

Podoba mi sie :)

Jesli zdolasz zrobic wersje dla J-tki to kupuje :)

Gesendet von meinem SM-T815 mit Tapatalk

Usunięty użytkownik 857091

#308

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 857091 »

światełka są spoko :P

Awatar użytkownika
marti_ns

Astro-maniak
Posty: 248
Rejestracja: 31 maja 2011, 6:03
Imię: Marcin
Auto: Astra H Kombi
Silnik: Z19DTL
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krościenko nad Dunajcem
Kontakt:

#309

Nieprzeczytany post autor: marti_ns »

Spoko
Było: Astra F C14SE + LPG '96 sedan czerwony - 8 l LPG/100 km
Jest: Astra H Z19DTL '06 kombi Panacotta - 6.4 l ON/100 km
oraz Meriva A Z16SE '04 Spirmint Silver - 8 l Pb/100 km

CanSmartModule - to jest to czego zawsze mi brakowało :)

Awatar użytkownika
marcinsu

Astro-maniak
Posty: 181
Rejestracja: 08 gru 2011, 21:57
Imię: Marcin
Auto: Astra H Htb
Silnik: A16XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#310

Nieprzeczytany post autor: marcinsu »

Jak zrobisz dla Astry H to kupuję. Mi osobiście zależy na domykaniu z pilota (nie mam modułu komfortu) i imitacji alarmu.
Z testami niestety nie pomogę, jestem z Łodzi.
Chyba że będziesz przejazdem :)
Astra H - mody: CID+VideoInterface, DVD90NAVI, UWA, tempomat, przycisk Sport + licznik, kluczyk scyzoryk, dysze mgłowe, moduł silniczka obiegu powietrza, listwy silver grid, osłona pod silnik, chlapacze, owiewki, LWPM Comfort Module

ODPOWIEDZ