CAN SMART MODULE - polski odpowiednik Happy Light Show

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

CAN SMART MODULE - polski odpowiednik Happy Light Show

#321

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

marti_ns pisze:QR_BBPOST A jak wygląda sprawa z CD 50 Phone? Bo mam GID i zakładkę telefon.
działa w każdej konfiguracji, tj każdy GID/CID + każde radio (ale działa też na niefabrycznym radio - sprawdzane na jakimś Androidzie i też jest ok - moduł z radiem się nie komunikuje)
Wyświetlacz może być z zakładkami, ale może być też bez. (ale w niektórych wyświetlaczach trzeba go jednak przełączyć na widok zakładkowy - nie działa sterowanie - zależy od oprogramowania w wyświetlaczu)
Wszystko jest projektowane i testowane tak na prawdę na GID, bo na CID z automatu zadziała... w drugą stronę nie koniecznie (GID ma mniejszą rozdzielczość od CID). Uprzedzając pytania: na razie nie ma opcji by działało na BID - wyświetlacz ma małe możliwości, moduł straci większość swoich funkcji (działał będzie oczywiście... tylko nic nie pokaże).

Jak pisałem, na razie jedyny wyjątek na jaki trafiłem: wyświetlacz w wersji 8.0.x - wtedy nie może być UHP. Ostatecznie może być UHP, ale nie może być klimatyzacji - ale takie coś nie było testowane zbytnio.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2017, 22:53 przez LWPM, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marcinsu

Astro-maniak
Posty: 181
Rejestracja: 08 gru 2011, 21:57
Imię: Marcin
Auto: Astra H Htb
Silnik: A16XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#322

Nieprzeczytany post autor: marcinsu »

Myślę że jak napisałeś i sam administrator się o moduł pyta to bana nie dostaniesz.
Trochę też nie fajnie jakby takie tu były praktyki, takie anty dla użytkowników którzy są zainteresowani.

Poza tym CSM też jest zareklamowane. Autor tego niestety nie dostosował oprogramowania tak aby działało poprawnie. Osobiście nawet go nie używam z uwagi na to że powoduje restarty.
Astra H - mody: CID+VideoInterface, DVD90NAVI, UWA, tempomat, przycisk Sport + licznik, kluczyk scyzoryk, dysze mgłowe, moduł silniczka obiegu powietrza, listwy silver grid, osłona pod silnik, chlapacze, owiewki, LWPM Comfort Module

ziomson

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 06 mar 2014, 18:00
Auto: Volvo v40, Astra GTC
Silnik: Z14XEP
Województwo: kujawsko-pomorskie

#323

Nieprzeczytany post autor: ziomson »

Obrazek

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#324

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

marcinsu pisze:QR_BBPOST Myślę że jak napisałeś i sam administrator się o moduł pyta to bana nie dostaniesz.
Pewności nigdy nie ma :twisted:
LWPM pisze:QR_BBPOST nie wiem skąd taki pogląd, że z UHP nie działa
Ano stąd, bo zazwyczaj przy tych projektach moduł podszywał się pod UHP, menu pojawiało się pod tą zakładką i UHP fizycznie być w aucie nie mogło. Tu faktycznie jest to inaczej rozwiązane.

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#325

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

FalconTech pisze:QR_BBPOST Pewności nigdy nie ma :twisted:
postanowiłem zaryzykować i opisałem wszystko w nowy temacie tutaj. Kolega admin jak widzę, tez z Wrocławia, więc może nie będzie tak źle :)

W większości skopiowałem to co napisałem na forum Zafiry, jednak uzupełniłem opis o nowe funkcje, które mimo, że nie zostały jeszcze wydane, to już są i działają... są w trakcie testów :)
Do czasu aż uda mi się dostosować obudowę do gniazda OBD w Astrze-H, na pewno wszystko będzie gotowe - na razie szukam ochotnika z Astrą-H [maksymalnie na pół godziny] :)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 11:09 przez LWPM, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
marcinsu

Astro-maniak
Posty: 181
Rejestracja: 08 gru 2011, 21:57
Imię: Marcin
Auto: Astra H Htb
Silnik: A16XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#326

Nieprzeczytany post autor: marcinsu »

Coś link nie działa. Piszę z Tapatalk i trudniej znaleźć wątek niestety.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 11:28 przez marcinsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Astra H - mody: CID+VideoInterface, DVD90NAVI, UWA, tempomat, przycisk Sport + licznik, kluczyk scyzoryk, dysze mgłowe, moduł silniczka obiegu powietrza, listwy silver grid, osłona pod silnik, chlapacze, owiewki, LWPM Comfort Module

LWPM

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2017, 14:04
Imię: Łukasz
Auto: Zafira B
Silnik: Z17DTJ
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#327

Nieprzeczytany post autor: LWPM »

link nie działa... bo już zostało usunięte... widocznie na tym forum nie mogę nic na ten temat więcej napisać :?

Jeśli coś jest nie tak z tematem, to chętnie poprawię... tylko żadnej informacji nie dostałem - po prostu temat wyparował :)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 11:54 przez LWPM, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
marcinsu

Astro-maniak
Posty: 181
Rejestracja: 08 gru 2011, 21:57
Imię: Marcin
Auto: Astra H Htb
Silnik: A16XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#328

Nieprzeczytany post autor: marcinsu »

Może nowy temat musi zostać zweryfikowany.

Drodzy admini/ moderatorzy proszę o zatwierdzenie tematu użytkownika @LWPM.
Wszystkim raczej na tym zależy :)
Astra H - mody: CID+VideoInterface, DVD90NAVI, UWA, tempomat, przycisk Sport + licznik, kluczyk scyzoryk, dysze mgłowe, moduł silniczka obiegu powietrza, listwy silver grid, osłona pod silnik, chlapacze, owiewki, LWPM Comfort Module

KoleC

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:29
Imię: Tomek
Auto: Astra H GTC
Silnik: Z18XER
Województwo: małopolskie

#329

Nieprzeczytany post autor: KoleC »

Temat zaraz po założeniu był widoczny - przeglądałem go.
Teraz już go nie ma. Przydała by się chociaż jakaś informacja dlaczego został usunięty dla autora - wygląda to jak cenzura.

bizi10

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 14 maja 2015, 19:41
Imię: Mateusz
Auto: Astra H TwinTop Cosmo/Fake OPC
Silnik: 19DTH
Województwo: małopolskie

#330

Nieprzeczytany post autor: bizi10 »

Aktualne jeszcze?

ODPOWIEDZ