jaki hak holowniczy?

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4901
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

jaki hak holowniczy?

#41

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

pewnie te dlugie na przestrzal co sa w podluznicach tylnych wkrecane. Tez robia problemy zamiast pojechac i kupic sruby za 15 zl i po problemie. Kupuc tylko trzeba twarde 8.8 a najlepiej 10.9
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
coffe

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2018, 20:24
Imię: Karolina
Auto: Astra J
Silnik: X14XER
Województwo: łódzkie

#42

Nieprzeczytany post autor: coffe »

Koledzy pomóżcie...w module świateł od haka (ten prostokątny czarny z 2 wtyczkami) zgniotłem tą kostkę 2 pin (z której wychodzą kable czerwony z bezpiecznikiem i brązowy do przykręcenia do karoserii) i teraz nie wiem jak mam znaleźć drugą bo ni w ząb nie idzie odczytać numery części kostki...czy komuś by się chciało i miałby ochotę w wolnej chwili zerknąć jaki jest numer tej kostki...byłbym bardzo wdzięczny.

Pioter75

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:32
Imię: Piotr
Auto: Astra J Opc Line
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

#43

Nieprzeczytany post autor: Pioter75 »

Ja posiadam Bosal Oris automat nic nie widać wypinany nic nie trzeba ciąć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dudu20

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 03 gru 2016, 23:05
Auto: Astra J ST
Silnik: A17DTC
Województwo: świętokrzyskie
Pomocny: 2 razy

#44

Nieprzeczytany post autor: dudu20 »

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem haka używanego. Wpadł mi w oko Thule 5270. W opisie aukcji jest informacja że jest on do kombi Astra J. Natomiast w internecie jest informacja że 5270 to do hatchback jest. Czyli w końcu wersja od hatchback będzie pasować do kombi? Bo mam kombi. Chcę używany bo będę go używać 1 w roku. I szkoda mi kasy na nowy po prostu. A ten z aukcji jest od razu z modułem i wiązką.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
lukasz83

Astro-maniak
Posty: 267
Rejestracja: 19 sty 2012, 19:43
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.7 CDTI DTR
Województwo: wielkopolskie
Pomocny: 2 razy

#45

Nieprzeczytany post autor: lukasz83 »

Czy ktoś miał problem z hakiem holowniczym? Mój to Westfalia i dzisiaj jak podpinałem przyczepę nie było prądu :( Podjechałem do mechanika i stwierdził uszkodzony moduł wpinany do wiązki 506631 (czarna plastikowa kostka z elektroniką).
Szukałem/dzwoniłem przez 2h i nigdzie nie można dostać tego ustrojstwa. A może ktoś sprzedaje na forum albo zna miejsce gdzie mogę dostać? Ostatecznie zostaje mi wymiana wiązki, albo montaż uniwersalnego (już nie po szynie CAN) :(

ODPOWIEDZ