Lampy przód

oberek1974

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 14 lip 2011, 20:44
Imię: grzegorz
Auto: Astra H ,GTC
Silnik: 1.9 CDTI
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Berlin
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

Lampy przód

#1

Nieprzeczytany post autor: oberek1974 »

Witam, może głupie pytanie ,a jednak czekam na odpowiedzi ,tylko prośba-proszę o konkrety
Jaka i czy w ogóle jest różnica lamp przednich przedlift i polift.
Moja Aśka jest polift ,więc czy będą pasować lampy przedliftowe?

Awatar użytkownika
topiq77

Astro-maniak
Posty: 2083
Rejestracja: 21 lip 2018, 18:49
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H HB 5D
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2005
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 81 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: topiq77 »

To zależy, czy mają czarne wnętrze czy srebrne. W przedlifcie nie kojarzę srebrnych ale być może się zdarzały. A czemu chcesz stare lampy pchać do polifta? Chyba, że masz na myśli jakieś nowe zamienniki pokroju Depo czy innego badziewia z azji. Dobra rada, jak chcesz autem jeszcze parę lat pojeździć, szukaj używanych w dobrym stanie Hella albo GM (to też hella tylko ze znaczkiem GM). Jak na sprzedaż, to wszystko jedno. Jednak przy wymianie jednej lampy będzie widać różnicę między Hella a zamiennikami. Fakt, że porządne Hella teraz 250-300 i wyżej. I to nie że jakieś nówki tylko często roczniki 05-07. Handlarzynom się chyba w dupach przewraca. Ale co oryginał to oryginał. Zje i wypluje te TYC/DEPO w kilka lat i nadal oryginał będzie świecił jak trzeba a TYC/DEPO zmatowieją i będziesz miał żółtka.

oberek1974

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 14 lip 2011, 20:44
Imię: grzegorz
Auto: Astra H ,GTC
Silnik: 1.9 CDTI
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Berlin
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: oberek1974 »

Wlasnie mysle tylko o czarnych srodkach ,no i szczerze powiem że patrzyłem za tymi Depo ,bo Hella w dobrym stanie ciężko znaleźć. Moje niestety są od nowości, i trochę zrobiły się brzydkie na górze. Myślałem o polerce, ale niestety są w środku matowe

PiotrWłocławek

Astro-maniak
Posty: 151
Rejestracja: 29 paź 2015, 11:19
Imię: Piotr
Auto: Astra H
Silnik: Z17DTH
Województwo: kujawsko-pomorskie
Wdzięczny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: PiotrWłocławek »

Wyjmij lampę, rozbierz, wyczyść. Potem lekka polerka kloszy i lampa jak nowa. Od razu zmień wszystkie żarówki na nowe , żebyś za miesiąc nie musiał się z nimi męczyć. Ja tak zrobiłem i jest cacy. W środku wodą demineralizowaną myjemy.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ