LPG

porady i pomoce
darekd

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

LPG

#1

Nieprzeczytany post autor: darekd »

Witam mam takie pytanie
zakupiłem opla astre f 94 rok 1,6 benzyna no i mam takie pytanie jak opelki chodza na gazie bo zamierzam załozyc bo na benzynie to nie da rady chyba jezcdic strasznie droga heheh? dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Ja mam 1.4 z 93 i chodzi bardzo fajnie pod jednym warunkiem, nie bedziesz silnika katowal odpalajac na gazie i jezdzac tylko na gazie i bedzie cacy, ja robie tak ze odpalam na benzynie robie kilka kilometrow do rozgrzania i przelaczam na gaz i chodzi super
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

zbynio_s

Astro-maniak
Posty: 466
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:14
Imię: Zbigniew
Auto: Vectra B kombi + Peugeot 406 1,9 TD
Silnik: X25XE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Dys k.Lublina

#3

Nieprzeczytany post autor: zbynio_s »

Ja też mam silnik 1,6i 8v, kupiłam go z założonym gazem (niestety w bardzo oszczędnej wersji ten gaz) ale jestem ogólnie zadowolony. Tak jak kolega napisał najważniejsze aby nie katować silnika gazem gdy jest zimny tylko przejechać kawałek na benzynce coby się trochę podgrzał. No i pamiętaj zawsze lepiej trochę dołożyć przy montażu na lepszą instalację niż później mieć kłopoty.

Bast

Astro-maniak
Posty: 633
Rejestracja: 25 gru 2006, 13:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Bast »

Ogólnie rzecz biorąc Astry nawet nieźle się "gazują".Jeżeli masz silnik w ósemce to już całkowita baja.
>>> [External Link Removed for Guests] <<<
...............................................................................................................................
>>> [External Link Removed for Guests] <<<

ODPOWIEDZ