FAQ - Instalacja dodatków, problemy CD70/DVD90 Navi

co polecacie i jak obsługiwać
lump83

Re: FAQ - Instalacja dodatków, problemy CD70/DVD90 Navi

#421

Nieprzeczytany post autor: lump83 »

Witam
Bardzo proszę o paczkę z : Menu pl, Lektor pl i aktualne mapy dla CD70 NAVI na maila:
lump2@o2.pl
Z góry dziękuje.
Pozdrawiam Łukasz.

Piotrszy

#422

Nieprzeczytany post autor: Piotrszy »

witam! Mam Zafirę z 2006, poproszę p paczuszkę z: menu pl, lektor pl: mail szylowicz@o2.pl
Pozdrawiam Piotr :)

Awatar użytkownika
zibivectra

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2012, 2:53
Imię: Zbigniew
Auto: Opel Vectra
Silnik: 1.9 CDTI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

#423

Nieprzeczytany post autor: zibivectra »

Witam! Jestem na forum od niedawna jak i posiadaczem Vectry C 2007r. z radyjkiem CD 70.
Bardzo proszę o zestaw oczywiście do testu!!! z menu pl. i lektorem pl.
Mam orginalnom płytę z Europą zachodnią, ale brak pl.
mail: zibi500@op.pl
Pozdrawiam Zibi :|
Zibi

Bartecki836

#424

Nieprzeczytany post autor: Bartecki836 »

Witam, zarejestrowałem się dzisaij na forum, bo mam problem odnośnie cd70 w opel vectra c 2006r. Chciałem wgrać mu nowszą wersje nawigacji i zesrało sie;/ Teraz radio nie gra i navi tez sie skopało;/ nie mogę wyłączyć ani włączyć, nic. Czy mógłbym dostać paczkę która by to naprawiła ?? Bardzo proszę o pomoc, nie mam juz pomysłów co dalej. Kolego Wołek prosze o pomoc, błagam. Proszę o odpowiedź tutaj lub na maila bartez836@wp.pl
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kali777

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2012, 22:30
Imię: Marcin
Auto: Astra H
Silnik: 1.9 CDTI
Województwo: kujawsko-pomorskie

#425

Nieprzeczytany post autor: kali777 »

Zdaje sobie sprawę, że prośba o pomoc zaraz po rejestracji na jakimkolwiek forum nie jest mile widziana, ale to jest jedyne miejsce gdzie mogę uzyskać potrzebne informacje. Ja osobiście nie posiadam astry atylko omegę B. Otóż, chciałem wgrać polskie menu do astry H, której szczęśiwym właścicielem stał się tydzień temu mój Ojciec i podczas aktualizacji radyjko zawiesiło się. Posąpiłem oczywiście według Twojej instrukcji, ale niestety proces instalacji nie uległ wznowieniu. Czy byłbyś tak miły i mógłbyś przesłać mi informacje wraz z plikem potrzebnym do odratowania radyjka ? W tej chwili wyświetlacz świeci się przez cały czas i pokazuje tylko opcje komputera pokładowego. Audio i navi są niektywne.

Bardzo proszę o pomoc.
Moje dane
Marcin Kalinowski
kalimm@daminet.pl
kaliniakm@gmail.com
606 850 944

spider-sc

#426

Nieprzeczytany post autor: spider-sc »

Witam. Czy mogę dostać pliki do instalacji polskiego menu navi 70,oraz mapy PL ??
e-mail ::::::::::: spider-sc@o2.pl

Awatar użytkownika
wardek92

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2012, 10:44
Imię: Michał
Auto: Astra G
Silnik: 1.6 8v
Województwo: pomorskie

#427

Nieprzeczytany post autor: wardek92 »

Witam, mam podobny problem co wszyscy. W Vectrze C po próbie wgrania polskiego softa brak jakiejkolwiek reakcji na różne płyty (różnych firm). W tym momencie zależy mi na przywróceniu oryginalnego softa, lub zrobienia czegokolwiek żeby działało radio.

EDIT

Nagrałem update'a 04/2007 znalezionego w googlach na chomiku, z prędkością x4 nagrywarką Sony na płycie również firmy Sony, włożyłem i soft się zaktualizował do 04/2007 czyli wszystko jest tak jak było na początku. Nagrywałem Alcoholem 120%.

Awatar użytkownika
wardek92

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2012, 10:44
Imię: Michał
Auto: Astra G
Silnik: 1.6 8v
Województwo: pomorskie

#428

Nieprzeczytany post autor: wardek92 »

Witam, również mam problem z cd70 w vectrze, konkretnie wspominany przez poprzedników błąd przy wgrywaniu softa, aktualnie pali się znaczek opla, nie gaśnie nawet po wyjęciu kluczyka. Na noc wyjąłem bezpiecznik.

EDIT

Zależy mi na przywróceniu stanu oryginalnego (lub czegokolwiek żeby grało z powrotem radio itp w obojętnie jakim języku). Myślałem nad nagraniem starego update'a (04/2007) lecz dziś skończyły mi się płyty więc zrobię to jutro rano.

EDIT2

Zrobiłem tak jak pisałem, nagrałem update'a 04/2007 znalezionego w googlach na chomiku, z prędkością x4 nagrywarką Sony na płycie również firmy Sony, włożyłem i soft się zaktualizował do 04/2007 czyli wszystko jest tak jak było na początku. Nagrywałem Alcoholem 120%.

torpeda1974

#429

Nieprzeczytany post autor: torpeda1974 »

Witam! Jestem młody na forum i świerzym posiadaczem Vectry C 2007r. z radyjkiem CD 70.
Prosiłbym o zestaw oczywiście do testu!!! mapa polski , menu pl. i lektorem pl, bo ten "belgijski" język już nie daję rady.
mail: piotrmarciniak1@onet.eu

grubaryba

#430

Nieprzeczytany post autor: grubaryba »

Witam. Jestem nowy na forum. posiadam opel zafira z 2007r. radyjko cd 70 i mam prosbe. Przeslal by ktos paczuszke do tego radyjka w wersji pl do "przetestowania". Moj mail piotrek1806@o2.pl bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

Zablokowany