silnik

metaxurgijo

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:19
Imię: Artur
Auto: astra 3
Silnik: 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda ŚLĄSKA

silnik

#1

Nieprzeczytany post autor: metaxurgijo »

Witam.Proszę o fachową pomoc,a wiec podczas powrotu do domu z pracy nie mogłem odpalić auta zaczal wskakiwac na obroty i gasł odpalił i palił nie na wszystkie swiece oddałem auto do warsztatu i ni z tad ni z owąd mechanik powiedzial mi że auto zostało zalane olejem i nie moze tego zdiagnozowac i trzeba auto oddac mechanikowi co sie na tym zna polecił warsztat przedstawilem sytuacje co i jak i owy pan powiedział ze trza kapitalny remont silnika ew zakup uzywanego powiedział glowica do roboty uszczelniacze i pierscienie i inne wymyslił cos nie wiem co mam dalej robic odebralem go z warsztatu no troche kopci smierdzi z pod maski olejem bo zrobilem nim ok 1km od warsztatu prosze powiedziec mi co dalej robic wczesniej tego problemu nie miałem

metaxurgijo

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:19
Imię: Artur
Auto: astra 3
Silnik: 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda ŚLĄSKA

#2

Nieprzeczytany post autor: metaxurgijo »

Podmieniłem cewke,świece wyczyszczone i dalej nie odpalił za godz poszłem do auta auto odpaliło i jezdzi do dnia dzisiejszego nie kopci i dalej jestem w kropce co z nim nie tak jutro jade do mechanika i moze cos sie dowiem pozdrawiam

Golmist70

Astro-maniak
Posty: 593
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:54
Imię: Miłosz
Auto: Była Astra G ... Jest Astra J
Silnik: X18XE1...A16XER
Rocznik: 2014
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: G-D
Pomocny: 5 razy
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Golmist70 »

Po pierwsze, czy ubywa oleju z silnika ? Po drugie, podepnij się pod kompa z dobrym programem do Opli, obserwacja parametrów silnika podczas jazdy powinna wiele wyjaśnić. Nie sądzę, aby silnik był w katastrofalnym stanie skoro obecnie jest dobrze.

metaxurgijo

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:19
Imię: Artur
Auto: astra 3
Silnik: 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda ŚLĄSKA

#4

Nieprzeczytany post autor: metaxurgijo »

Oleju nie ubywa,cieczy w zbiorniczku tez nic pali od pierwszego kopa w wtorek jestem z diagnostą umówiony opisze co mu jest najgorsze że w piatek ruszam w trase z rodzinka troche stracu jest ok Wałbrzycha z Katowic ;)

metaxurgijo

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:19
Imię: Artur
Auto: astra 3
Silnik: 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda ŚLĄSKA

#5

Nieprzeczytany post autor: metaxurgijo »

Witam.Podroz minela bez zastrzezen auto smiga jak lala,po zdiagnozowaniu bledu a byly 2 szt skasowane usterki usuniete i gra blad nr105 i 110 dokladnie czujnik cisnienia powietrza atmosferycznego i doszla pompa paliwa

metaxurgijo

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:19
Imię: Artur
Auto: astra 3
Silnik: 1400
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda ŚLĄSKA

#6

Nieprzeczytany post autor: metaxurgijo »

mysle ze temat do zamkniecia

ODPOWIEDZ