Kupiłem Astrę, mam pytania o komputer i lewarek.

los_dawidos

Astro-maniak
Posty: 187
Rejestracja: 03 lip 2012, 0:19
Imię: Dawid
Auto: Opel Astra H
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: dolnośląskie

Re: Kupiłem Astrę, mam pytania o komputer i lewarek.

#11

Nieprzeczytany post autor: los_dawidos »

W BID nie masz żadnych BC1 i BC2. To zwykły wyświetlacz ze wskazaniami komputera na dole, wyświetlaczem radia wyżej i godziną i temp na górze. To jest pierwsza rzecz. Wskazania się nie zmieniają, gdyż być może były kasowane bardzo dawno temu. Ja mam wskazania z 11 czy 12 tys. km, i one praktycznie się nie zmieniają, za to tuż po skasowaniu zmieniają się praktycznie ciągle przez pierwsze kilkadziesiąt, kilkaset km.

W kwestii kasowania - masz sterowanie radiem w kierownicy? Jeśli masz to ustaw sobie na średnie spalanie i prędkość i przytrzymaj chwilę lewą rolkę.

Natomiast język. Opel chyba był dość hojny i dawał wiele języków do wyboru, więc raczej powinieneś mieć i polski. Najpierw naciśnij w radiu settings następnie wejdź w (zdaje się) system i tam po kolei musisz przepatrzeć co dokładnie jest, ale po chwili powinien być i język.

NowyPosiadaczAstry

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwie 2015, 14:22
Auto: Opel Astra H GTC
Województwo: lubelskie

#12

Nieprzeczytany post autor: NowyPosiadaczAstry »

Witam Panowie,

A więc.. Udało mi się dzisiaj zmienić na język polski komputer. Rzeczywiście normalnie w settings jest opcja. Dalej wyzerowałem wskazy średniej prędkości i śr. spalania, zobaczę czy teraz będzie mi naliczał...

Mam pytanie nie dotyczące powyższego tematu, ale skorzystam z okazji i zarzucę...
Zauważyłem, że przy włączonej klimatyzacji podczas postoju pojawiają się drgania na kierownicy, są widoczne, lewarek również drga, czy to coś z klimą?

PS. Aha i 2x radio mi się samo przełączyło ze słuchania CD na FM :) czary?

pzdr.

ODPOWIEDZ